Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

«Святий Миколай мандрує, талановитих дітей віншує»

Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить.

У віконце заглядає, подарунки підкладає.

Звечора повірте в диво, ну а зранку вже сміливо

Під подушку заглядайте і дарунки забирайте.

 

                                     Якщо там порожнє місце, то це свідчить ось про це:

                                     Він здійснив Ваші бажання ще сьогодні спозарання,

                                     Він молитву Вашу чув, у кімнаті Вашій був

                                     І за Вашу щиру віру дарував Вам щастя міру.

19 грудня 2017 року в Центрі культури і дозвілля відбувся районний захід «Святий Миколай мандрує, талановитих дітей віншує».

  Метою заходу було проведення «Благодійного  ярмарку» та урочистої церемонії відзначення талановитих дітей та кращих дитячих колективів, які протягом 2017 року здобували перемоги у районних, обласних, Всеукраїнських заходах.

  Ярмарок розпочався о 10.00 год, учні освітніх закладів Драбівщини продавали солодощі, випічку, новорічні сувеніри, ялинкові прикраси.

  У ошатній залі РЦКД відбулося урочисте нагородження переможців у номінаціях:

  «Декламатор року»:

 - Носок Ярослав, учень Драбівського навчально-виховного комплексу

ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія імені С.В. Васильченка.  

  «Вокаліст року»:

- Засенко Євгенія, учениця Драбівського навчально-виховного комплексу ЗОШ І- ІІІ ступенів-гімназія імені С.В. Васильченка,

 - Христенко Анна, учениця Драбівського навчально-виховного комплексу ЗОШ І- ІІІ ступенів-гімназія імені С.В. Васильченка,

   «Художник року»:

 - Перехрест Олександр, учень Драбівського навчально-виховного комплексу ЗОШ І- ІІІ ступенів-гімназія імені С.В. Васильченка,

 - Антоненко Дарина, учениця Степанівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

   «Фольклорний колектив року»:

- Вокальний ансамбль «Берегиня» із Погребської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

    «Хореографічний колектив року»:

- Старша група Зразкового хореографічного ансамблю «Юність» Драбівського районного Будинку дитячої творчості,

 - Зразковий хореографічний колектив «Дивоцвіт» Драбівської дитячої школи мистецтв.

 «Інструментальний колектив року»:

- Зразковий аматорський дитячий інструментальний ансамбль «Гармошечка» Драбівського районного Центру культури і дозвілля,

- Зразковий ансамбль баяністів «Баян» Драбівського районного Будинку дитячої творчості.

    «Вокальний колектив року»:

 - Зразковий вокальний колектив «Нова хвиля» Драбівського районного Будинку дитячої творчості.

        «Умілець року»:

  • Діхтяренко Яна, учениця Драбівського навчально-виховного комплексу ЗОШ І- ІІІ ступенів-гімназія імені С.В. Васильченка.
  • Масло Надія, учениця Драбово-Пристанційної ЗОШ І-ІІІ ступенів.

    «Драматичний колектив року»:

    - Дитячий драматичний колектив «Відродження» Драбівського районного Центру культури і дозвілля,

    - Драматичний колектив «Маска» Драбівського районного Будинку дитячої творчості

   «Спортсмен року»:

 - Ковальовська Ніна, учениця Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

 - Петренко Лілія, учениця Драбівського навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія імені С.В. Васильченка.

   «Команда року»:

 - «Рій Івана Богуна», учні Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

- «Юні друзі прикордонники», учні Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені  С.А. Куниці,

- «Дружина юних пожежників», команда «Фаєр», учні Білоусівської ЗОШ І- ІІІ ступенів.

   «Інтелект року»:

 - Назаренко Олег, учень Бойківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

 - Галушка Анна, учениця Бойківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

- Заруба Дмитро, учень Драбівського навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія імені С.В. Васильченка,

- Матвійчук Марія, учениця Драбівського навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія імені С.В. Васильченка,

 - Осадча Богдана, учениця Драбівського навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія імені С.В. Васильченка,

 - Петренко Каріна, учениця Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів,

 - Руденко Катерина, учениця Бирлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  «Лідер року»:

- Радченко Юрій, учень Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С.А. Куниці.

  «Краєзнавець року»:

 - Закусило Таїсія, учениця Бирлівської ЗОШ І-ІІІ ступені,

 - Рябоха Марина, учениця Драбово-Пристанційної ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Переможцям було вручено сертифікати  та статуетки «Талант року 2017» голова Драбівської районної державної адміністрації Іван Володимирович Гайдай та Заслужений працівник культури України Михайло Дмитрович Коваль, заступник голови районної ради Тетяна Володимирівна Богославець та майстер спорту з боротьби дзюдо та самбо, тренер, викладач з боротьби дзюдо Драбівської дитячої юнацької школи «Слов’яни» Тетяна Петрівна Петренко, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тамара Василівна Рудченко та директор Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Заслужений вчитель України Ольга Іванівна Канай.

   Гостями свята були депутат обласної ради Сергій Антонович Буцько та заступник голови районної державної адміністрації Світлана Іванівна Коршак.

  Підсумком благодійного ярмарку стала передача скриньки із зібраними коштами лідером учнівського самоврядування району Радченко Юрієм -  волонтеру Драбівського району, керівнику благодійної групи «Турбота» Кулі Тетяні Миколаївні. На ярмарку школярі району зібрали та передали кошти в сумі 16 тисяч 753 грн. на придбання подарунків дітям, які проживають в зоні АТО.

 

 

             Методист Драбівського районного

             Будинку дитячої творчості                                       Масюк Оксана Юріївна      



« повернутися до списку новин