Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Новини

Відпочинок у таборі «Веселка»

Дата створення: 09:41 18.06.2018

Поклонилися Кобзареві

Дата створення: 08:44 18.06.2018

  Весело й цікаво проводимо час у пришкільному відпочинковому таборі «Козачата».     14 червня ми побували на Тарасовій горі в Каневі.   По дорозі до міста милувалися чарівними краєвидами рідного краю. Нашу увагу привернув неповторний пейзаж – могутній Дніпро-Славута, оспіваний Кобзарем. Зробили невеличку зупинку біля пам’ятника козаку, сфотографувалися на згадку. Потім ми споглядали Канівську ГЕС, яка дає струм багатьом підприємствам і населеним пунктам України.      І ось ми біля підніжжя Чернечої гори, що стала місцем спочинку Тараса Григоровича. З великою радістю й піднесенням піднімалися вгору, рахуючи сходи. Крутий шлях подолано - і з гори відкрилися «лани широкополі, і Дніпро, і кручі…». Підходимо до пам’ятника славетному сину України, з хвилюванням і пошаною покладаємо живі квіти.        Екскурсія в залах музею Т.Г. Шевченка була дуже цікавою. Щасливі, сповнені незабутніх вражень, ми повернулися додому.  

Поїздка до м.Канева

Дата створення: 10:08 14.06.2018

На гостини до Катерини Білокур

Дата створення: 09:40 14.06.2018

  Бажання пізнати глибше художній світ народної майстрині Катерини Білокур покликало вчителів та учнів Нехайківського НВК на екскурсію до її садиби-музею в село Богданівку, що на Київщині.

Сумувати ніколи, бо у нас канікули!

Дата створення: 09:29 14.06.2018

Скансен залишив незабутні враження...

Дата створення: 16:09 11.06.2018

  6 червня 2018 рокуми, вихованці пришкільного відпочинкового табору «Непосиди» Степанівської ЗОШ І-ІІ ступенів, відвідали музей під відкритим  небомв с. Пирогів Київської області. Спонсором поїздки став директор СФГ «Україна» Сергій Іванович Іванюта. Це вже вдруге він відгукується на наше прохання здійснити мрію – побувати за межами своєї області, стати мандрівниками і дослідниками своєї рідної України.