Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Новини

Навчання голів первинних профспілкових організацій

  Важливою формою соціального партнерства в освіті, як і в Україні в цілому, є колективно – договірне врегулювання трудових відносин, правові засади якого визначені законами України «Про колективні договори і угоди», «Про соціальний діалог в Україні», «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». З прийняттям нової Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки та Угоди між управлінням освіти і науки Черкаської ОДА та Черкаським обкомом Профспілки працівників освіти і науки України в закладах та установах освіти стартувала колдоговірна кампанія по укладенню нових колективних договорів між адміністраціями навчальних закладів та первинними профспілковими організаціями.

  З метою надання інформації щодо нормативно – правового забезпечення, вимог та порядку укладення колективних договорів,  а також їх повідомної реєстрації 23 травня районною організацією Профспілки було проведено семінар – навчання голів первинних профспілкових організацій. Під час означеного заходу профспілковим лідерам було надано зразки документів, макети колективних договорів для загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, а також інформацію про відповідну нормативно – правову базу.

  По завершенню семінару було проведено робочу нараду, на якій розглянуто питання оздоровлення членів профспілки та їх дітей влітку 2017 року, створення, упорядкування куточків освіти у навчальних закладах, ведення профспілкової документації, участі первинних профспілкових організацій в огляді-конкурсі на кращу первинну організацію та про підготовку до серпневої конференції.

 

Екскурсія у м.Кропивницький

30 квітня працівники освіти Драбівщини, за сприяння районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, відвідали казковий куточок у центрі нашої держави – дендропарк у м.Кропивницький.

«Український Діснейленд» - така назва міцно закріпилася за прекрасним парком на околиці цього старовинного міста завдяки завдяки різноманітності атракціонів, широкого спектру послуг у сфері розваг. Та найбільшою окрасою цього чарівного місця відпочинку є паркова зона площею 45 га, з яких 33 га займають зелені насадження та ландшафтні куточки. Справжньою родзинкою дендропарку є надзвичайна кількість квітуючих тюльпанів, які вражають  різномаїттям кольорів та форм. Дбайливо доглянуті клумби, гарно оформлені гірки та куточки із дивовижними птахами – все це викликає неабияке захоплення у відвідувачів дендропарку, а також непереборне бажання кожного повернутися у цю красу знову.

         Здійснивши цю захоплюючу екскурсію, освітяни вкотре переконалися в тому, що наша Україна – це справді унікальна земля, яка славна як видатними історичними місцями, так і природніми дивами.

 

Турнір по волейболу пам’яті В.Ситника

    З метою пропаганди здорового способу життя серед працівників закладів освіти району, організації їх активного відпочинку традиційно, у дні березневих канікул, проводиться районний турнір з волейболу  серед педагогічних працівників навчальних закладів Драбівського району. Цей спортивний захід шанований серед працівників освіти, оскільки присвячений він пам’яті колишнього вчителя фізичного виховання Кононівської ЗОШ І-ІІІ ст. Віктора Ситника.

Не став винятком і нинішній навчальний рік. 29 березня, за сприяння районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, були проведені змагання серед освітян – прихильників волейболу. Участь у волейбольному поєдинку взяли команди, які, відповідно до Положення, були сформовані на добровільній основі. У напруженій і  цікавій боротьбі на спортивному майданчику перемога дісталася команді Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.Васильченка – гімназія». Друге місце виборола команда Драбово – Пристанційної ЗОШ І-ІІІ ст., а третє – команда Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Приємно відзначити, що команди – переможці були нагороджені грамотами райкому Профспілки та грошовими винагородами, а головний приз змагань – перехідний кубок до наступного року має честь зберігати команда освітян Драбівського НВК.