Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Новини

Відбулися змагання з легкої атлетики

Дата створення: 09:44 15.04.2019

«Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2019»

Дата створення: 15:31 12.04.2019

  З 9 по 11 квітня 2019 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проходила XXIV обласна педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2019», метою якої було поширення інновацій та кращого педагогічного досвіду; зростання фахової майстерності педагогічних працівників; удосконалення функціонування регіональної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців; підвищення рівня методичної роботи; ознайомлення громадськості Черкащини з досягненнями педагогічних колективів області.   Учасників виставки вітали голова обласної державної адміністрації О.І.Вельбівець, заступник начальника Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації О.І.Сімушіна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Н.М.Чепурна. Найактивніші учасники Міжнародних, всеукраїнських, регіональних виставок отримали почесні нагороди.   Приємно, що серед нагороджених був і відділ освіти Драбівської райдержадміністрації, який вже вкотре отримав почесну відзнаку «Імідж освіти Драбівщини», та Драбівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія" (директор Бугай Л.М.), нагороджений дипломом за інноваційну діяльність.   Цьогоріч від Драбівського району на виставку було представлено понад 60 робіт, серед яких навчально-методичні посібники та дидактичні матеріали, досвід роботи творчих педагогів району, спрямовані на роз'вязання завдань сучасного етапу розвитку освіти.   Освітяни Драбівщини також долучилися до різноманітних освітніх заходів, які відбувалися в рамках виставки: семінарі-практикумі для керівників методичних служб «Розбудова ефективної системи методичної роботи в умовах децентралізації управління освітою», семінарі «Засоби імплементації наскрізних ліній у математиці» для керівників методичних об’єднань учителів математики тощо. Детальну інформацію можна переглянути за посиланням: http://oipopp.ed-sp.net/?q=node/33988

Фестиваль дружин юних пожежників

Дата створення: 15:41 04.04.2019

21 березня 2019 року Драбівським районним сектором Управління ДСНС України в Черкаській області спільно з відділом освіти райдержадміністрації було проведено районний етап фестивалю дружин юних пожежників.

Про проведення інформаційної кампанії

Дата створення: 17:13 02.04.2019

Ми – жителі казкової країни, Де радість дитяча - надійний наш друг.

Дата створення: 08:24 27.03.2019

        Щаслива й весела тут кожна дитина.

Нарада директорів ЗЗСО

Дата створення: 15:40 26.03.2019

Міжнародний день води

Дата створення: 08:29 25.03.2019

   22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у листопаді 1992 року. У 2000 році ООН прийняла Декларацію тисячоліття ООН та розробила спеціальну Програму дій на ХХІ століття, яка дала б змогу забезпечити кожного жителя нашої планети чистою питною водою. У Кононівській ЗОШ був проведений виховний захід, на якому учні дізнавалися:- що таке вода-що таке водні ресурси - хто забруднює водні ресурси- пити чи не пити- як навчитися економити водуТа багато іншої корисної інформації.