Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ АГІТАЦІЇ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Пр. Перемоги. 10. м.Київ. 01135, тел. (044) 481-32-21, факс (044)481-47-96
Е - mail: mon@mon.gov.ua код ЄДРПОУ 38621185

 

 

Щодо недопущення політичної

агітації у закладах освіти

Шановні колеги!

        До Міністерства освіти і науки України надходить інформація щодо залучення учасників освітнього процесу до участі з акціях і заходах окремих політичних партій та поширення у закладах освіти партійної та виборчої агітації.

       Одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій.

       Відповідно до статті 3 і Закону України «Про освіту» політичні партії (об'єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти.

     У закладах освіти забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- чи відеоматеріалів. інших матеріальних чи нематеріальних об'єктів (крім підручників), які містять:

найменування чи символіку політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій., назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об'єднань):

зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) чи засновниками політичних партій (об'єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об'єднань);

зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених па виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

       Зазначена заборона не розповсюджується на офіційне листування, реалізацію освітньої програми закладу освіти та у випадках, передбачених виборчим законодавством.

      Просимо Вас взяти до уваги зміст цього листа щодо недопущення неправомірного використання приміщень закладів освіти для ведення політичної агітації.

 

З повагою

Т.в.о. Міністра                                                                                      Сергій ШКАРЛЕТ« повернутися до списку новин