Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

РОЗПОЧАТО ІІ (районний) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД ІЗ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

        На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.09.2020 № 1175 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році», відповідних  наказів Управління освіти і науки  Черкаської обласної державної адміністрації № 143 від 29.09.2020 року, відділу освіти Драбівської райдержадміністрації № 139 від 01.10.2020 року 1 листопада відбувся ІІ (районний)  етап олімпіади з хімії.

     Першими учасниками стали учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти району. Олімпіаду проведено на базі Драбівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка-гімназія» за завданнями КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» з дотриманням вимог законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

       Найкращих результатів досягли Володимир Діхтяренко, учень 11 класу та Аліна Усенко, учениця 9 класу Драбівського НВК (учитель Дейнега Н.Г.).

    Тож вітаємо усіх учасників районного етапу олімпіади, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук.

      Висловлюємо щиру вдячність учителям за підготовку учнівської молоді та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача.« повернутися до списку новин