Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Ми – жителі казкової країни, Де радість дитяча - надійний наш друг.

        Щаслива й весела тут кожна дитина.

        Натхнення і творчість вирує навкруг.

 

 

    22 березня 2019 року у великому залі районного Центру культури та дозвілля відбувся творчий звіт Будинку дитячої творчості.

  Перед початком концертної програми організовано виставку робіт вихованців гуртків позашкільного закладу: декоративно-прикладного мистецтва, початково- технічного моделювання, судномоделювання, образотворчого мистецтва та авіамоделювання.

   Під час звіту зі сцени звучали сучасні пісні, які подарували ансамблі «Зірочки», «Сонечко», «Апельсин», «Друзі», зразковий вокальний ансамбль «Нова хвиля», вокалісти Євгенія Засенко, Анна Красун, Вадим Шульженко, незабутні мелодії від зразкового ансамблю баяністів «Баян».

   Виступ драматичного колективу «Маска» з жартівливою сценкою на побутову тему «Традиція» - розвеселив глядачів, нагадуючи кожному моменти з життя, постійні розбіжності поглядів між поколіннями батьків і дітей.

 Танці у виконанні вікових груп зразкового хореографічного ансамблю «Юність» та хореографічного колективу «Стиль» захоплювали присутніх в залі.

У виступах були задіяні всі вихованці позашкільного закладу, від малого до великого, адже таланти і здібності дітей треба розвивати…

 

 

Методист 

Будинку дитячої творчості                                  Масюк Оксана Юріївна« повернутися до списку новин