Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Районне методичне об’єднання вихователів різновікових груп Шрамківського регіону

  11 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Яблунька» с.Мойсівка та ДНЗ «Берізка» с.Погребивідбулося районне  методичне  об’єднання вихователів різновікових групз проблеми: «Формування компетентної особистості дошкільника у різновіковій  групі».

  Педагоги заходу на початку відвідали ДНЗ «Яблунька» с.Мойсівка, де відбувся круглий стіл щодо засобів виконання змісту освітньої лінії Базового компонента дошкільної освіти «Дитина у природному довкіллі» у різновіковій групі.

  Завідувачем  ДНЗ «Яблунька» с.Мойсівка Заїкою Г.М. був проведений методичний бенефіс щодо роботи з означеної проблеми.  Керівник ознайомила присутніх із досвідом роботи з дітьми різновікової групипо використанню педагогічної спадщини В.Сухомлинського для ознайомлення малят із природним довкіллям.Педагог презентувала присутнім колегам «Прогулянку педагогічним садом В.Сухомлинського».

 

 Вихователь ДНЗ «Яблунька» с.Мойсівка Суддя Н.М. провеламайстер-клас «Використання інноваційних освітніх технологій восвітньому процесі з дітьми різновікової групи для формування природничо-екологічної компетенції». У ході проведення заняття на тему «Ой весела в нас зима»,Суддя Н.М. ознайомила колег з панорамою педагогічних методів та технологій для формування у дітей різних віків компетенцій з означеної проблеми.

 

  У ДНЗ «Берізка» с.Погреби педагоги  оглянули сучасне предметне середовище в різновікових групах, яке презентувалазавідувач Приймак Н. П.. Вихователь  ДНЗ «Берізка» с.Погреби Кучеренко Н.М.провела для присутніх майстер-клас щодо організації інтегрованої діяльності для формування компетентної особистості дошкільника у різновіковій групі та використання інноваційних технологій.

  Слухачі  також переглянули  практичну роботу з дітьми молодшого дошкільного віку – заняття «Веселі кошенята». Вихователь Лисенко М.М.презентувала   використання інноваційних оздоровчих технологій за інноваційною програмою «Казкова фізкультура» відомого в Україні фізкультурника-новатора- Миколи Єфименка.

  У ході обміну досвідом роботи присутні відмітили високий рівень професіоналізму педагогів обох закладів по забезпеченню освітнього процесу з дітьми різновікової групи.

  Методист РМК Просяник О.М. провела педагогічний брифінг щодо інтегрованого підходу до організації освітньої діяльності в різновіковій групісучасних закладів дошкільної освіти, який є ключовим  для реалізації  Концепції Нової української школи.Керівник методичного об’єднання Кучеренко Н.М.також ознайомила слухачів з інноваційними  педагогічними технологіями в освітньому процесі з дітьми різновікової групи, особливу увагу привернула до використання основ ейдетики, мнемотехнології, коректурних таблиць, дослідницької діяльності  в роботі з дітьми дошкільного віку.

  З учасниками заходу був проведений методичний ринг на тему: «Інновації для розвитку дитини дошкільного віку».

 

Підготувала та провела методист РМК Просяник О.М..« повернутися до списку новин