Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Мандрівка рідним краєм

  28 червня група освітян району здійснила екскурсійну поїздку до одного із найгарніших місць не лише Черкащини, а і всієї України – Національного дендрологічного парку «Софіївка» м.Умань, який без перебільшення є справжнім шедевром світового садово – паркового мистецтва.

  За задумом творця парку, він є наочною ілюстрацією до окремих частин легендарних поем Гомера: тут можна побачити гроти Каліпсо, Сцилли та Венери, павільйон Флори, терасу Муз, величні статуї античних богів і навіть річку підземного царства Стікс. Усі ці компоненти настільки продумано, майстерно зроблено і пов’язано між собою, що загалом зливається в єдину симфонію краси. Зачаровують туристів своєю красою водоспади і кам’яні брили, мальовничі альтанки та хитромудрі місточки, розташовані на різній висоті парку. Цей дивовижно красивий куточок недаремно називають вічним пам’ятником коханню, адже створений він графом Потоцьким у подарунок красуні – дружині Софії.

  Старовинні алеї парку пам’ятають багатьох видатних гостей: Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Максима Рильського, Олександра Пушкіна, які черпали тут своє натхнення для творчості.

  Змістовна та цікава екскурсія парком переконала нас в тому, що Софіївка – це уманське диво, яке варто відвідати хоча б раз у житті, щоб поринути у загадковий світ любові, містики та давнього світу.

  Відвіданням Софіївки наш візит до Умані не завершився, бо ж вечірнє місто вабило іншим дивом – водограєм прекрасних фонтанів «Перлина кохання» - найбільшим світломузичним фонтаном Центральної України. В парку імені Тараса Шевченка на Осташівському ставку ми мали змогу помилуватися неймовірною красою водної стихії та світломузичним лазерним шоу на водному екрані, яке залишиться у пам’яті кожного з нас надовго. Варто зазначити, що такий комплекс є унікальним, адже фонтани розміщені як на воді, так і на суші, а на 200-метровому водному екрані транслюється все: від мультфільмів до футболу.

  Захоплююча мандрівка завершилася, збагативши кожного з нас новими і цікавими знаннями з історії рідного краю, його минулого і сьогодення.

  Оскільки сезон літнього оздоровлення триває, то ж зичимо всім гарного відпочинку, цікавих подорожей і приємних вражень.« повернутися до списку новин