Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Українська народна вишиванка

    Українська народна вишивка – унікальне явище духовно-матеріальної культури нашого народу. Вишиванка  для українців не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за якими вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.

    Всесвітній день вишива?нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

     Про збереження славних українських традицій серед дітей, учнівської молоді та їх батьків дбають і в навчальних закладах Драбівщини. 18 травня в рамках проведення  Дня вишиванки школи Драбівського району розцвіли розмаїттям вишиванок. У заході взяли участь працівники навчальних закладів, учні, батьки.« повернутися до списку новин