Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочалася

    Реєстрація триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. 
  Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

 Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

  Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

  До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

  У 2019 році особи з порушеннями зору матимуть можливість пройти ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології (сертифікаційні роботи будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля).

  Крім цього, 2019 року пройде апробація технології проведення ЗНО для осіб із глибокими порушеннями зору, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей. Апробація відбудеться під час додаткової сесії ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

Ознайомитись із процедурою реєстрації можна на сайті УЦОЯО  http://testportal.gov.ua/registr/

 

Зареєструватись можна на сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/registration

 

За матеріалами УЦОЯО« повернутися до списку новин