Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Районний семінар-практикум вихователів різновікових груп

  Питання збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини є одним із пріоритетних завдань, визначених чинними нормативно-правовими документами в галузі дошкільної освіти.

  20 травня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с.Великий Хутір  було проведено семінар-практикум вихователів різновікових груп з проблеми: «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку».

    Присутні педагоги ознайомилися із предметним та ігровим середовищем групових кімнат, території та ігрових майданчиків закладу.

   Керівник ДНЗ Смотрик Л.В. зазначила,  що створення сучасних умов для  творчого розвитку особистості дошкільників – результат тісної співпраці колективу, місцевих органів самоврядування та батьківської громадськості. Особливі слова вдячності висловила сільському голові Шинкаренко Н.О. за турботу про найменших.

    Далі учасники семінару-практикуму переглянули спортивно-масовий захід з вихованцями та батьками на тему: «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі», який проводили вихователі закладу Омелюх В.М., Гопка Л.С., Абелець Л.М.. У ході заходу колегам  презентували використання нестандартного обладнання під час фізкультурно-оздоровчої роботи роботи з дітьми дошкільного віку.

  Активними учасниками розваг були батьки, які  спільно з дітьми виконували вправи у естафетах, змаганнях .

     Зацікавила присутніх співпраця ДНЗ «Сонечко» с.Великий Хутір із школою. Дошкільники та дорослі із захопленням переглянули виступи юних дзюдоїстів, переможців районних, обласних та Всеукраїнських змагань.

  Про створення безпечних умов для ефективного проведення занять з фізичної культури на спортивному та ігрових майданчиках провела методичний ринг завідувач закладу Смотрик Л.В..

   Методист РМК Просяник О.М. провела педагогічний брифінг про нормативно-правові акти для  організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку.               

    Педагоги стали активними учасниками круглого столу з проблеми: «Використання нетрадиційних, альтернативних технологій і методик, спрямованих на зміцнення  та відновлення здоров’я дітей». Під час обговорення вихователі  прийшли до висновку, що  це стимулює і вдосконалює розвиток рухових здібностей і фізичних якостей у дітей, викликає інтерес до різних видів рухової діяльності, фізичної культури та спорту, бажання займатися спортом, допомогає навчати їх доступним руховим умінням та навичкам, збільшує рухову активність дітей протягом дня, підіймає емоційний настрій у  різних формах фізичного виховання дошкільників.

Провела та підготувала  методист РМК  Просяник О.М.

 « повернутися до списку новин