Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Гран Прі Міжнародного фестивалю в м.Батумі, Грузія отримала Засенко Євгенія вихованка Драбівського районного Будинку дитячої творчості

               О, Грузія - коли б вернутись,

            В Батумське море, в вир стихій

            І ще раз палкоосягнути

            Мистецтвовтіленихнадій!!!

 

 

 23-28 травня 2018 року відбувсяXVМіжнародний фестиваль-конкурс «ЗолотийДельфін-мистецтвонавколосвіту – 2018» у Батумі / Кобулеті / Гоніо (узбережжя Чорного моря)підегідоютворчогообєднання«Культура і туризм, підтримувальної і розвиваючоїкомпаніїГрузії» і C.I.O.F.F., під патронатом Міністерства культури, освіти і спорту Аджарської А.Р. і мерії Батумі. Журі конкурсускладалося із 25 заслужених артистів, хореографів, диригентів, вокалістів, дизайнерів і діячів культури Міжнародного рівня

У фестивалі брали участь колективи у таких номінаціях:

  • хореографічні ансамблі: фольклорні, сучасні, бальні та латино-американські, модерн – фолк;
  • хори (дитячі, змішані, фольклорні, класичні)
  •  інструментальні та вокально-інструментальні ансамблі - (фольклорні та сучасні)
  • вокал: соло, дует, тріо, квартет.

      На фестиваль завітало більше тисячі учасників з 14 країн: Україна, Грузія, Литва, Естонія, Вірменія, Іран, Польща, Ізраїль, Йорданія, Азейбарджан, Болгарія, Латвія, Туреччина, Росія.

Україну предстявляли вихованка Драбівського районного Будинку дитячої творчості Засенко Євгенія,Засенко Надія таМедведьова Ірина.

 Драбівяни побували насправжньому святімузики. Гарніконцертні зали, велика сцена, професійнаапаратура, дужекомпетентнежурі, новінезабутніемоції і звичайно – дух змагання.Треба сказати, що рівень підготовки учасників був дуже високий.

  Журі високо оцінило виступ Засенко Євгенії, та дуету в складі Засенко Надії та Медведьової Ірини,зазначивши майстерність і професіоналізм виконання пісень, сценічну культуру, оригінальність і чудові костюми. Усі номери захоплено сприйнялися великою глядацькою аудиторією. В результаті Засенко Євгенія одноголосним рішенням журі отримала найвищу нагороду фестивалю – Гран Прів номінації вокал соло, а дует у складі Засенко Надії та медведьової Ірини – почесне 1 місце у номінації вокал-дует. 

  Крім конкурсних виступів,усі учасники побували на ході на честь 100 - річчя незалежності Грузії, зустрілися відвідали екскурсії до водопаду, фортецю Гоніо.

  Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, даруватимуть таланти рідній Україні.

   Це добре розуміють люди з великої літери, які не байдужі до творчості, без яких ми б не змогли взяти участь в конкурсі та на високому рівні представити нашу неньку - Україну.Щира вдячність за фінансову підтримку: Плічку Григорію Івановичу, Хмарі Василю Івановичу,Буцьку Сергію Антоновичу, Волошину Анатолію Федоровичу, Буданцеву Роману Петровичу, Оробченку Олександру Володимирову, Борисенку Олександру Миколайовичу, Калині Василю Васильовичу.

  Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, дякує вам шановні спонсори, ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до талановитих дітей Драбівщини.

  Ще раз дякуємо вам і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить Вам за Ваше розуміння, підтримку, за частку душі, подаровану нам. 

Дякуємо всім, хто нас підтримував, вболівав і щиро вірив у нашу перемогу.

  Представники з України вперше за сім років участі у цьому фестивалі отримали Гран Прі та перше місце. Ми горді за те, що це Гран Прі отримала наша вихованка, яка на найвищому рівні представила на конкурсі Україну. Бажаємо їй ще більших перемог ійти тільки вперед незважаючи ні на які перешкоди.

 

Директор БДТ     Засенко Н. А.

 

 « повернутися до списку новин