Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Незабутня екскурсія до Львова

  В Україні є чимало місць, які має  відвідати кожна людина.

Це осередки, де зароджувалася українська державність, культура, формувався духовний світ нації. Одним із таких місць, безперечно,є Львів. Місто – пам’ятка, місто – музей, місто – загадка.

Старшокласники Ковалівського НВК відвідали Львів і були вражені його красою і величчю. Древня  історія і модернова сучасність переплелися в розмаїтті веж, шпилів, куполів, колон, брукованих вуличок, величних пам’ятників і різномовного людського спілкування.

 

  Учні відвідали екскурсії  «Сім чудес Львова», «Підземлля старого міста»,

« Дахами Львова», побували на Личаківському цвинтарі, в Соборі святого Юра, Костелі святого апостола Андрія, аптеці – музеї, будинку вчених, копальні кави, Італійському дворику. Оглянули пам’ятники  королю Данилу, А. Міцкевичу, І. Франку, скульптурний ансамбль «Тарас Шевченко піднімає хвилю національного відродження України».  Затамувавши подих, старшокласники оглядали Львів з висоти Львівської ратуші та Костелу святої Єлизавети. Особливе захоплення викликало відвідання Національного  академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької та перегляд вистави – балету «Правда під маскою» на музику І. Стравинського.

 Львов відзначав сторіччя утворення ЗУНР, і учні стали свідками та співучасниками святкуваннь: факельної ходи, реконструкції «Галицька армія 1918 року»; оглянули пам’ятник  на честь століття ЗУНР.

Залишаться в пам’яті  і прогулянки вечірнім містом, і смакування справжньою львівсью кавою, пляцками, гарячим шоколадом.

Сповнені новими знаннями і враженнями поверталися учні додому, несучи в серцях  тепло і чари міста, яке пробуджує в людині бажання творити добро і красу.

Екскурсія 2 класу у місто дитячих професій Kids

Саме в дитинстві, коли так хочеться вирости, дорослий світ сприймається як найбажаніша казка. Адже там можна самостійно планувати своє життя, займатися улюбленими і цікавими справами. Тому батьки та класний керівник 2 класу організували для своїх дітлахів надзвичайно цікаву екскурсію у місто дитячих професій – Kids Will. Діти мали можливість відчути себе дорослими, грати і веселитися, паралельно отримуючи знання і навички, які знадобляться їм у реальному житті, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

Особливість міста в тому, що тут діти не тільки заробляли та витрачали фунти, а найголовніше те, що у Kids Will діти вчаться самостійно приймати рішення. Вони вирішують, куди влаштуватись на роботу, на що краще витратити зароблені фунти та як правильно з ними поводитись. Завдяки Kids Will, діти на деякий час відчули, як це бути дорослими та пройшли своєрідну школу життя.« повернутися до списку новин