Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Знайомимося з досвідом педагогів, які атестуються у 2020 році: Білоусівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

27 лютого 2020 року на базі Білоусівської загальноосвітньої школи відбувся семінар-практикум вчителів української мови та вчителів англійської мови, які викладають у початкових класах, з проблеми "Формування еталонної моделі компетентного учня через використання інтерактивних технологій та інтеграції на уроках української та англійської мови".

Семінар мав на меті показати інноваційний потенціал сучасного педагога, його здатність генерувати нові ідеї, високий культурно-естетичний рівень, розуміння і сприйняття нових ідей, думок, напрямків, течій тощо.

Учитель української мови та літератури Нерознак Л.А., спеціаліст вищої категорії, старший вчитель представила присутнім урок української мови у 5 класі з елементами інтеграції (українська література, історія, мистецтвознавство, фінансова грамотність) на тему "Від минулого до сучасного лише крок. Словосполучення. Речення, його граматична основа (тренувальні вправи)".

  

Учитель англійської мови Гелевера О.М., спеціаліст ІІ категорії презентувала урок англійської мови у 1 класі на тему "Тварини - наші друзі", на якому успішно використала прийоми та методи роботи в Новій українській школі.

  

Педагог-організатор Капля Л.Г., спеціаліст ІІ категорії, підготувала виховний захід "Україна - розкішний вінок із рути та барвінку", що засвідчив мистецькі таланти та креативність учнів Білоусівської ЗОШ І - ІІІ ступенів.

  

 « повернутися до списку новин