Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Світ духовного і прекрасного

  28 червня група освітян нашого району, скориставшись гарантованим правом на відпочинок, за сприяння районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, здійснили екскурсійну поїздку в с.Буки Сквирського району Київської області. Під час цієї подорожі ми відвідали мальовничий ландшафтний парк, заснований місцевим підприємцем І.М.Сусловим. Цей прекрасний куточок сьогодні є одним із найкращих парків України. Він займає площу 2,7 га та складається із двох частин: храмового комплексу з фонтаном та самого ландшафтного парку. Храмовий комплекс включає в себе дзвіницю Святого Даниїла та діючу церкву Святого Євгена, а також пам’ятний знак по вшануванню жертв ІІ світової війни, Голодомору, війни в Афганістані та Чорнобильської трагедії.

  Територія ландшафтного парку зачаровує своєю красою. Тут є Поляна казок, невеликий зоопарк, а також різні дива створені як природою, так і вмілими руками майстрів.

  Також тут розташований приватний дитячий будинок, який знаходиться на повному фінансовому утриманні І.Суслова. В ньому проживає близько 20 дітей-сиріт.

  Цікавою і змістовною була також оглядова автобусно-пішохідна екскурсія в м.Києві з відвіданням Михайлівського собору та Меморіалу пам’яті жертв Голодомору в Україні.

  Екскурсійна подорож завершилася, але захоплюючі враження та прекрасні спогади про неймовірної краси місця надовго залишаться у пам’яті кожного члена нашої  групи.« повернутися до списку новин