Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Діти – наше майбутнє

  5 грудня 2018 року на базі Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів 10-11 класів району з колективом викладачів Київського Національного університету біоресурсів і природокористування.

  Делегацію фахівців очолив доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук, проректор із навчальної і виховної роботи –Кваша С.М.

 Сергій Миколайович розповів майбутнім випускникам про важливість вибору професії та про роботу вищого навчального закладу. Викладачі університету у складі Ясенової І.С., Голуб Г.А., Несвідоміна А.В., Опришко О.О.-у секції  технічні науки,Цизь О.М., Соломенко Л.І.-  у секціїбіологія, – Уманець Р.М.- у секції тваринництво, Файчук О.В., Кулаєць М.М.– у секції економіка і туризм продовжили роботу, запросивши дітей, які зацікавилися відповідними напрямками. Організатор роботи секцій – Мотринчук Д.Й.

  Гостей зустріли очільник району Іван Володимирович Гайдай, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Володимирович Лобода, голова села Великий Хутір Ніна Олександрівна Шинкаренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Василівна Рудченко та директор школи Віталій Олександрович Соломаха та познайомили запрошених із 1 класом Нової української школи, інноваційними технологіями в закладах району.

  Підсумком зустрічі стало підписання угоди про співпрацюміж Київським Національним університетом біоресурсів і природокористування та відділом освіти райдержадміністрації, створення Драбівської учнівської наукової школи.

  Учні отримали буклети про напрямки навчання в університеті та безліч корисної інформації, яка допоможе у виборі майбутньої професії після закінчення школи.« повернутися до списку новин