Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Хроніка цікавих подій в оздоровчому таборі "Сонечко" Драбівського НВК

  29 травня відбулося урочисте відкриття пришкільного відпочинкового табору з денним перебуванням «Сонечко». Цього року його відвідуватимуть 250 учнів початкових класів.

Перший день табірної зміни був насичений і цікавий. Веселим настроєм та позитивом «зарядилися» діти під час концерту, який був організований вихованцями Будинку дитячої творчості.

Квест «Назустріч Сонечку» запалив у дитячих серцях дух цікавості і допитливості. Кожного дня на учнів чекає насичена і різноманітна програма: екскурсії, виставки, походи, конкурси, квести, рухливі ігри та майстер-класи.


  30 травня в рамках Дня безпеки у пришкільному таборі «Сонечко» проведено велотурнір «Фігурне водіння велосипедом». Діти показали свою майстерність їзди різними складними траєкторіями («вісімка», «зиг-заг», їзда між конусами). Важливим завданням заходу було роз’яснення малечі правил безпеки на двоколісних та пропагування здорового способу життя.


  31 травня для дітей пришкільного табору «Сонечко» організовано екскурсію до поліцейського відділення. Учні ближче познайомилися з роботою поліції, дізналися про затримання злочинців та правопорушників. Правоохоронці акцентували увагу на правилах безпечної поведінки під час літніх канікул. Найбільше враження на дітей справили спецзасоби та зброя, якою користуються поліцейські. Малеча змогла не тільки все побачити, але й приміряти бронежилети, каски та сфотографуватися на пам’ять.


  Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Учні пришкільного відпочинкового табору «Сонечко» долучилися до районних святкувань. Кожний з учасників зміг проявити свої здібності і знайти заняття до душі.


  В. Сухомлинський стверджував: «У кожній дитині дрімають задатки будь-яких здібностей. Ці здібності, як порох: щоб їх запалити, потрібна іскра». 4 червня «іскорки» запалювала вчитель образотворчого мистецтва Ніна Олександрівна Смірнова, яка організувала для школярів «Творчу майстерню». За допомогою кольорових мильних бульбашок діти створювали незвичайні картини, використовуючи нову техніку малювання. Залучення молодших школярів до творчої діяльності дало змогу не лише цікаво провести час, а й емоційно відпочити.

Львів – місто краси і доброти

  З 4 по 8 червня учні пришкільного відпочинкового табору «Сонечко» побували на екскурсії у Львові, де прогулювалися вулицями старого міста, відвідали історичні місця. Дітей вразила краса та неповторність архітектури, європейська культура, буяння квітів та доброзичливість людей. На їх думку, Львів – це місто, у яке хочеться закохатися з першого погляду.

 

 

Подорожуємо Києвом

  8 червня учні пришкільного відпочинкового табору «Сонечко» відвідали музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», океанаріум та музей Т.Г. Шевченка у місті Києві. Діти переконалися, що наука може бути цікавою. За допомогою наочних прикладів і експериментів вони пояснювали різноманітні явища і механізми без складних термінів і незрозумілих формул. Океанаріум відкрив перед відвідувачами захоплюючий підводний світ, а в музеї Т.Г. Шевченка дітвора побачила прижиттєві видання «Кобзаря», картини, малюнки, офорти та особисті речі письменника« повернутися до списку новин