Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Взаємодія учасників навчально-виховного процесу з організації та підготовки учнів до ДПА та ЗНО

    16.03.2017 року у Драбівському навчально-виховному комплесі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка –гімназія» відбувся районний семінар- нарада класних керівників 10 - 11-х класів загальноосвітніх шкіл району та голів батьківських комітетів цих класних колективів з проблеми: «Взаємодія учасників навчально-виховного процесу з організації та підготовки учнів до ДПА та ЗНО».

    Методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Л.С.Прядко ознайомила присутніх з новаціями цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання та пробного тестування; з результатами опитування учнів щодо їх навчальних очікувань. Необхідну інформацію отримали батьки, діти яких планують вступати на навчання до вузів інших держав.

 Помічник відповідального за пункт проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання Кравченко В.В. звернув увагу присутніх на важливості здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед випускників, вчителів, громадськості щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Присутні ознайомилися з презентацією  з актуальних питань ЗНО та  пробного тестування.

    Соціальний педагог Драбівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка –гімназія» Потапенко О.М. зробила акцент на важливості психолого-педагогічного супроводу учнів загальноосвітніх шкіл  під час онлайн-тестувань, проходження ДПА та ЗНО, а також  надала  рекомендації батькам  щодо безпеки учнів в інтернеті, їх захисту від  впливу  онлайн-загрози, онлайн-насилля, кіберзлочинності.

 

Л.С.Прядко, методист РМК відділу освіти« повернутися до списку новин