Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Мистецький дивокрай на Черкащині

  5 червня 2019 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» проведений обласний фестиваль-конкурс «МИСТЕЦЬКИЙ ДИВОКРАЙ ЧЕРКАЩИНИ».

  Відкриття фестивалю розпочалося об 11 годині на вуличній сцені. Привітати дітей і їхніх наставників приїхали начальник управління освіти і науки Валерій Вікторович Данилевський, заступник начальника управління - начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи Оксана Іванівна Сімушіна, кандидат педагогічних наук, доцент, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Миколаївна Чепурна. 

  Фінальний гала-концерт відбувся о 14-00 на якому було представлено 10 найкращих номерів. Ми пишаємося, що в гала-концерт попала вихованка Драбівського районного Будинку дитячої творчості Засенко Євгенія, яка на високому рівні представила наш заклад. Яскраві та неповторні номери не залишили нікого байдужим, свідченням чому були овації глядачів.

  На завершення заходу відбулося урочисте нагородження начальником управління освіти і науки  Валерієм Вікторовичом Данилевським.

 

Директор РБДТ                                               Н.А.Засенко« повернутися до списку новин