Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

На гостини до Катерини Білокур

  Бажання пізнати глибше художній світ народної майстрині Катерини Білокур покликало вчителів та учнів Нехайківського НВК на екскурсію до її садиби-музею в село Богданівку, що на Київщині.

    Біля хати нас зустріла сама Майстриня (робота скульптора Івана Білокура - племінника художниці).

    Від працівників музею ми почули цікаву розповідь про непростий життєвий шлях Катерини Василівни, ознайомилися з її картинами, знаряддям праці та іншими експонатами.

    Катерина Білокур обожнювала квіти, а тому вони  на більшості її картин. Нині подвір’я Білокурів схоже на квіткове царство. Є тут і криниця, і тиночки з лози, лавочки, де можна присісти відпочити, помилуватися чарівною природою. Ця екскурсія залишила в наших серцях незабутні враження.

    А ще цього дня нам пощастило побувати на Всеукраїнському сільському фестивалі «Катеринина пісня», що проводився в Богданівці вже всьоме. Тут ми зустріли своїх земляків із Драбівщини, які брали участь у фестивалі, і вболівали за них. Українська пісня, привезена з різних куточків України на батьківщину художниці, ще довго відлунювала в душі кожного з нас.

   По дорозі в Богданівку ми завітали в село Гречанівку, де гостинно зустріла нас Мариняка Валентина Григорівна – завідувачка закладу дошкільної освіти «Веселка». Вона цікаво презентувала роботу дошкільної установи, пригостила всіх запашною полуницею. Валентина Григорівна із задоволенням стала гідом під час екскурсії в Богданівку, за що ми їй щиро вдячні.

     Наші екскурсії тривають. Дякуємо вчителям та батькам за організацію поїздок по рідному краю.

       

       

         Козачата пришкільного відпочинкового табору« повернутися до списку новин