Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Нарада керівників закладів дошкільної освіти

26 жовтня2018 року на базі  ЦРД «Сонечко» смтДрабів проведено  нараду завідувачів закладів дошкільної освіти району, у ході якої обговорено виконання рішень наради керівників ЗДО від  10.09.2018.

Ключовими питаннями наради були:

  • Про особливості організації методичної роботиз педагогічними працівниками, про курсову перепідготовку  та атестацію педагогів у 2019 році. Педагогічний брифінг провела методист  РМК  Просяник О.М..

 

        - Про дотримання вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладівта вимоги до запобігання крапельних захворювань у дошкільних навчальних закладів під час епідемії грипу.Інформація начальника державного нагляду з санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Драбівськомурайоні В.В.Охрімчука.

        - Про безпеку життєдіяльності всіх учасників освітнього процесу, дотримання правил експлуатації основних засобів у закладах дошкільної освіти. Повідомлення та ознайомлення із документамиінженераз охорони праці господарської групи відділу освіти Баштана В.П..

 

        - Про початок опалювального сезону та  організацію якісного збалансованого  харчування дітей у закладах  дошкільної освіти. Інформацію надали керівники.

Методист  РМК  Просяник О.М.,начальник державного нагляду з санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Драбівському В.В.Охрімчукнагадали про недопущення порушень на харчоблоках, забезпечення систематичного контролю за їх роботою.

 

         - Про завдання керівників закладів дошкільної освіти по залученню дітей із сімей, які попали у складні життєві ситуації до закладів,  про недопущення булінгу у відношеннях між  дітьми.Методист  РМК  Просяник О.М.).

          Після наради були надані індивідуальні консультації.

 

Методист РМК                                                             О.М.Просяник« повернутися до списку новин