Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Директорат дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти

пр. Перемоги, 10 м. Київ, 01135, тел.(044)481-32-39, e-mail: inclusion@mon.gov.ua

 

 

                                                                                                                         

Про проведення Всеукраїнського

дня прибирання

Шановні колеги!

    Міністерство інформує, що Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Lets do it Ukraine» з 01 до 19 вересня ц.р. проводить Всеукраїнський день прибирання. Детальна інформація - на сайті https://letsdoitukraine.org/.

   Просимо інформацію про проведення Всеукраїнського дня прибирання довести до відома керівників та учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Детальна інформація - за тел.: (097) 928-98-70; (093) 030-73-03, на сайті https://letsdoitukraine.org/, e-mail: dupresscenter@gmail.com.

   Принагідно звертаємо увагу на необхідність неухильного дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої від респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами від 26.08.2020) в частині забезпечення безпечних умов навчання дітей.

    Крім того, нагадуємо, що згідно із Законом України «Про освіту» від 05.09.2017 №2145-VIII заклади освіти є самостійними юридичними установами, тому самостійно обирають як і в який спосіб співпрацювати з громадськими організаціями, благодійними фондами тощо. А прийняття рішення про участь дітей у будь-яких заходах, які проводяться за межами закладу освіти і не є складовою освітнього процесу, здійснюється виключно за згодою батьків та/або осіб, які їх замінюють.

 

З повагою

В. о. генерального директора                          Віктор САЛЬКОВ                                          

 

 

 « повернутися до списку новин