Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Засідання районного клубу молодого вихователя «Творчість»

  Період входження педагога-початківця у професію вирізняється напруженістю і є дуже важливим для його особистісного і професійного розвитку. Саме Школа молодого вихователя спрямованадопомогти педагогу-початківцю обрати правильний шлях для професійного зростання та вдосконалення.

06 грудня  2018 року на базі Центру розвитку дитини «Сонечко» смтДрабів проведено засідання  районного клубу  молодого вихователя «Творчість» з проблеми:  «Інноваційна діяльність педагогів для формування різних видів компетенцій дитини  дошкільного віку».

      У ході заходу особливу увагу було зосереджено на основні складові  діяльності вихователя закладу дошкільної освіти на шляху реформування Нової української школи.

Важливим завданням клубу є формування у новопризначених вихователів професійних умінь і навичок, які відповідають сьогоднішнім вимогам педагогічної науки і практики, забезпечення  професійного інтересу до практичної роботи з дітьми дошкільного віку.

Керівником  Центру розвитку дитини «Сонечко» смтДрабів Скорофатовою З.Т. проведено екскурсію - огляд сучасного предметно-розвивального середовища  групових кімнат для формування компетенції дітей дошкільного віку. 

  Методист районного методичного кабінету Просяник О.М., керівник   клубу «Творчість» Ситник.В.І. зосередили увагу присутніх на вимогах до  календарного планування освітнього процесу за комплексною освітньою програмою для дошкільних навчальних закладів «Світ дитинства» (наук. кер. – Богуш А.М., упор. – Байєр О.М., Батліна Л.В., Григоренко Г.І., Дорошенко З.П. та ін.) – нове видання 2015 року та     основних  етапах підготовки вихователя до організації режимних моментів з дітьми дошкільного віку.

 

  У ході засідання клубу особливу увагу було приділено впровадженню в освітній процес з дітьми дошкільного віку інтерактивного та інтегрованого навчання. Методистом районного методичного кабінету Просяник О.М. проведено педагогічний брифінг з означеної проблемиВихователями Центру розвитку дитини «Сонечко» смтДрабів Олексієнко В.В., Лук’яненко Н.А.для учасників зібрання були проведені майстер-класи: «Інтегроване заняття з дітьми старшого дошкільного віку для забезпечення логіко-математичного розвитку, мовленнєвої та пізнавальної  активності на тему: «Подорож до зимового лісу».

  Майстерно та творчовихователь старшої групи Ленда Л.В., помічник вихователя Сотник  С.А.  розповіли про особливості,  послідовність організації сервірування столів та організації чергування дітей у закладі дошкільної освіти. Помічник вихователя Сотник  С.А презентувала з дітьми старшої групи підготовку до обіду.

  Керівник   клубу «Творчість» Ситник В.І. провелапрактикум з педагогами щодокалендарного планування освітнього процесу з дітьми,  поділилась з присутніми  своїм досвідом роботи.

 На завершення методичного заходу  проведено круглий стіл слухачів «Запитуйте – відповідаємо», надано індивідуальні консультації.

 

 Підготувала та провела  методист РМК      О.М. Просяник

 

 « повернутися до списку новин