Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Навчання керівників закладів дошкільної освіти

18 грудня 2018 року на базі дошкільного навчального закладу «Котигорошко» с.Бирлівка було проведено районне методичне об’єднання  керівників закладів дошкільної освіти з проблеми: «Розвиток управлінської компетентності керівника закладу дошкільної освіти».

Тема заходу. Впровадження в освітній процес з дітьми дошкільного віку інтерактивного та інтегрованого навчання. Забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Метазаходу. Формування професійних умінь і навичок керівників закладів дошкільної освіти для реалізації Концепції «Нова українська школа»забезпечення формування життєвих компетентностей   майбутнього першокласника.

Керівників закладів дошкільної освіти гостинно зустріла завідувач закладу «Котигорошко» Кучер Олена Анатоліївна,  яка провела екскурсію - огляд сучасного предметно-розвивального середовища  групових кімнат для формування компетенції дітей дошкільного віку, оновлення оснащення всього приміщення, а також розповіла про співпрацю колективу з місцевими органами самоврядування для надання якісних освітніх послуг.

 У ході заходу методист районного методичного кабінету Просяник О.М.  провела педагогічний брифінг для присутніх  щодо системи роботи закладів дошкільної освіти з реалізації принципів наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах реалізації  Концепції «Нова українська школа».

 Ключовою проблемою районного методичного об’єднання  є інтеграція в дошкільній освіті, впровадження в освітній процес з дітьми дошкільного віку інтерактивного та інтегрованого навчання.

 Керівник закладу дошкільної освіти  «Котигорошко» Кучер О.А. провела педагогічний брифінг та  презентацію з означеної проблеми.

 Творчо, майстерно та з високою активністю дошкільників було проведено інтегроване заняття з дітьми старшого дошкільного віку для забезпечення логіко-математичного розвитку, мовленнєвої, пізнавальної та музичної активності вихователем Малнацькою Л.О. та музичним керівником Кучер Ю.А.

  Вихователь Краснокутська Г.П., музичний керівник Кучер Ю.А.зацікавили керівників роботою з найменшими.  Хороший емоційний настрій, велику результативність, цікаві форми роботи  вони презентували у ході інтегрованого заняття для забезпечення вміння дітей зв’язно розмовляти, виконувати сенсорні дії, розвивати  спостережливість.

  Завідувач ДНЗ «Оксанка» с.Демки Войчук О.В. презентувала колегам досвід роботи колективу щодо формування компетенцій дошкільників для успішної підготовки дошкільного життя.

 

  Круглий стіл слухачівз проблеми: «Компетентнісний підхід як основа реалізації Концепції «Нова українська школа» провели методист районного методичного кабінету Просяник О.М. та керівник районного методичного об’єднання  Скорофатова З.Т.

 

Методист районного методичного кабінету                         О.М. Просяник« повернутися до списку новин