Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Розпочинається реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання

  У п'ятницю, 3 травня, розпочинається реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 20 травня.

  Право на реєстрацію з 3 по 20 травня мають особи, які брали участь в антитерористичній операції або у здійсненні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, стримуванні збройної агресії РФ у Донецькій і Луганській областях;особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або переселилися з них і не зареєструвалися для участі у ЗНО в основний період реєстрації.

  Серед бажаючих зареєструватися в цей період можуть бути і особи, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах; особи, які мають проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але з поважних причин не змогли зареєструватися в основний період реєстрації.

Додаткова сесія розпочнеться 26 червня тестуванням з математики.

  27 червня відбудеться ЗНО з німецької мови, 1 липня - з французької мови, 2 липня - з іспанської мови, 3 липня - з української мови та літератури, 4 липня - з фізики, 5 липня - з англійської мови, 8 липня - з історії України , 9 липня - з біології, 10 липня - з географії. Завершиться додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії.


 За матеріалами УЦОЯО« повернутися до списку новин