Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Профільне навчання – запорука успішної професійної дяльності випускника

  6 грудня 2018 рок у на базі Ковалівського НВК «ЗОШ IIII ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбувся семінар для голів батьківських комітетів закладів освіти району за темою «Профільне навчання – запорука успішного професійного вибору випускника». Директор школи Головко Віктор Миколайович та заступник директора школи по навчально – виховній роботі Черниш Наталія Миколаївна познайомили  учасників семінару з закладом освіти та його кроками на шляху до профільного навчання.

  Заклад забезпечує профільну освіту випускників з 2009 року. Це були профілі: хіміко – технологічний, біотехнологічний, філологічний, художньо – естетичний. З 2017 – 2018 навчального року і продовжується в цьому 2018 – 2019 навчальному році – інформаційно – технологічний профіль, основи 3 – D технологій.

  В заклад придбаний 3 -  D принтер та станок з програмним управлінням. З учнями працює фахівець своєї справи, професіонал, справжній фанат інформаційних технологій Борисенко Сергій Степанович. 80% випускників Ковалівського НВК щорічно, починаючи з 2009 року, обирали свою майбутню професію повязану з профілем навчання. І сьогоднішні випускники  школи вже обирають вузи для подальшого навчання. Їх вибір в більшості своїй  вони повязують з 3 – D технологіями. Голови батьківських комітетів, учасники семінару побачили надзвичайну результативність роботи школи по профільній освіті і планують  ставити  дане питання на порядок денний в інших закладах освіти району.« повернутися до списку новин