Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ВІТАННЯ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ДОШКІЛЛЯ

Шановні колеги - працівники закладів дошкільної освіти!

     Напередодні дня з нагоди Вашого професійного свята  - Всеукраїнського дня дошкілля, яке відзначається 27 вересня, прийміть найщиріші вітання та слова вдячності  за Вашу працю. 

    Важко оцінити важливість роботи  кожного, хто пов’язав себе з дошкіллям: консультант чи методист, завідувач дошкільної установи чи вихователь, музкерівник чи логопед, помічник вихователя чи повар-  кожен, хто  працює в дитячих садочках, забезпечує якісну дошкільну освіту  та безпечне перебування дітей у садочку.  

    Щира подяка всім Вам за щоденну самовіддачу,  благородну  любов і турботу, відданість улюбленій справі, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм.

     Бажаю вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється!

      Родинного вам тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі.

      Нехай Вам завжди всміхається доля та дарує ще багато світлих днів і щасливих років!

                  З шаною та любов’ю Валентина Шевчук, начальник відділу освіти

Довідково:

Дошкільну освіту у Драбівському районі станом на 01.09.2020 забезпечують 27 закладів комунальної власності, з них 17  закладів дошкільної освіти та 11 дошкільних груп у складі навчально-виховних комплексів «загальноосвітня школа-дошкільний  навчальний заклад.

     Всі заклади дошкільної освіти працюють цілорічно. Існуюча мережа відповідає запитам та потребам батьків.  На даний час  у закладах дошкільної освіти виховується 464 дошкільників, що становить 100 відсотків дітей від 3 до 6 років. Функціонує 32 групи.

     У всіх закладах дошкільної освіти поступово щорічно  оновлюють  технологічне обладнання, дитячі меблі, м’який інвентар, групові кімнати більшості закладів дошкільної освіти поповнилися новими ігровими модулями, іграшками, навчальними посібниками, спортивним інвентарем та обладнанням.

    Продовжується обладнання харчоблоків у закладах дошкільної освіти. Зразковими вони  є  у дошкільних навчальних закладах  «Яблунька» с. Кононівка, «Котигорошко» с.Бирлівка, «Казка», садку Софії Русової с.Драбове-Барятинське, «Колосок»  с.Білоусівка, «Яблунька»          с. Мойсівка   

     До мережі Інтернет підключено всі заклади дошкільної освіти району. Завершено роботу зі створення та наповнення власних сайтів.

     Особлива увага колективами закладів дошкільної освіти приділена створенню сучасних осередків для  забезпечення семи ліній розвитку дошкільника відповідно вимог Базового компонента дошкільної освіти в Україні. 

     Шановні колеги!

    У зв'язку з цьогорічними карантинними заходами, традиційне районне свято до Всеукраїнського дня дошкілля не проводиться. Ми даруємо Вам свою ВДЯЧНІСТЬ, ЛЮБОВ, ПРИХИЛЬНІСТЬ ТА КВІТИ.

    Запрошуємо Вас  переглянути  відеотрансляцію свята, яку проводить Міністерство освіти і науки України 27 вересня 2020 року об 11 годині на YouTube - каналі МОН, а також на офіційній сторінці МОН в соціальній мережі Facebook.

     Окрім того, додаткові інформаційні матеріали щодо Всеукраїнського дня дошкілля будуть розміщенні на офіційному сайті МОН в розділі "Дошкільна освіта" рубрика "Всеукраїнський день дошкілля - 2020"

 « повернутися до списку новин