Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Засідання районного методичного об’єднання вихователів дітей 5-річного віку та музичних керівників з проблеми: «Забезпечення гармонійного розвитку дітей старшого дошкільного віку»

    21 лютого 2018 року на базі ЦРД «Берізка» смт.Шрамківка відбулося районне методичне об’єднання вихователів дітей 5-річного віку та музичних керівників  з проблеми: «Забезпечення  гармонійного розвитку дітей старшого дошкільного віку».

   У ході заходу педагоги поповнили свої знання цікавими формами роботи з дітьми. Вихователь-методист  центру Юрченко С.І.,  завідувач закладу  Ситник В.І. ознайомили присутніх із новинками у роботі з дошкільниками, привернули увагу колег до  інновацій, які використовують для забезпечення гармонійного розвитку дітей старшого дошкільного віку.

    Вихователь старшої групи  Федіна Л.Г.  провела педагогічний брифінг для слухачів щодо реалізації проекту «Міні – музей народної творчості  в закладі дошкільної освіти». Педагог творчо, з використанням естетично оформленої наочності, провела інтегроване заняття з дітьми п'ятирічного віку за освітніми лініями "Мовлення дитини", "Дитина у світі культури" на тему:"Подорож до картинної галереї майстринь рідного села. Із захопленням діти і присутні розглядали вироби майстринь та слухали їх розповідь про власні твори мистецтва.

    З цікавістю слухачі прослухали педагогічний брифінг завідувача ЦРД «Берізка» смт Шрамківка Ситник В.І. про особливості культури та дошкільної освіти країни вранішнього сонця – Японії.

     Музичний керівник центру Кутченко Т.М. провела екскурсію - огляд предметів  побуту японської культури та ікебан.

     Яскравою прикрасою заходу стала музична розвага з дітьми старшого дошкільного віку на тему: "Японія - країна вранішнього сонця».

   Музичний керівник центру Кутченко Т.М. та вихователь Макаренко М.Ю. презентували колегам  танці  дівчаток  з віялами, танець дракона, який виконували хлопчики, а також цікаві японські ігри із привітанням один одного японською мовою.  На завершення розваги діти виконали танець миру.

     Цікавим і щасливим для малят був процес чаювання.

   Для вихователів  та музичних керівників завідувачем Ситник В.І. та  вихователем-методистом  центру Юрченко С.І.  було проведено майстер-клас з виготовлення поробки «журавлик» японською технікою оріґамі.

    Актуальні  питання з організації роботи з музичного виховання дітей у закладах  дошкільної освіти презентував  музичний керівник ЦРД «Сонечко» смт.Драбів Жарков.О.О., особлива увага приділена була підготовці та проведенню розваг.

     На заході  методистом  районного методичного кабінету Просяник О.М. із слухачами був проведений    круглий стіл: «Запитуйте-відповідаємо».

 

Методист РМК                                                   О.М.  Просяник« повернутися до списку новин