Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Вітання з нагоди Дня бухгалтера

                                                                            

      Щиро вітаю колег – працівників централізованої бухгалтерії відділу освіти та  бухгалтерів усіх галузей з професійним святом – Днем бухгалтера!

      Сьогодні свято для тих, хто володіє найточнішою інформацією, здатний критично мислити, вміє аналізувати,  рахувати і приймати рішення, здійснює фінансовий контроль – найвідповідальніших та найкропіткіших професіоналів, фінансових геніїв.

      Бажаю Вам, шановні бухгалтери, безпомилкової роботи  та безперешкодної діяльності, впевненості у собі та у своїх діях, маленької радості кожної миті та великого щастя кожного дня!

      Нехай життєвий баланс Ваших найзаповітніших бажань завжди співпадає  з розміром Ваших матеріальних і фізичних можливостей, доходи    перевищують витрати, а  Ваш досвід і професіоналізм буде  увінчаний успіхом!  

   Відділ освіти Драбівської райдержадміністрації, районна організація Профспілки працівників освіти і науки України  привітали у цей день своїх  колег - працівників централізованої бухгалтерії відділу освіти Драбівської райдержадміністрації та висловили щирі слова подяки за відповідальність та відданість професії.

 « повернутися до списку новин