Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Вітаємо районних стипендіатів

         

Відповідно до Положення "Про районні стипендії обдарованій молоді, грошову винагороду педагогічним працівникам", затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 20.03.2018 № 82, наказу відділу освіти від 12.03.2020 №63 "Про виплату районної стипендії обдарованим учням та грошових винагород педагогічним працівникам, які забезпечили результати" цьогоріч стипендію отримують 22 учнів  закладів загальної середньої освіти району. Вітаємо наших стипендіатів:

  1. Симоненко Дар’я, учениця 7 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за І місце у Всеукраїнському  етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
  2. Ситник Максим, учень 11 класу Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за І місце в  ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів членів МАН (секція «Педагогіка) та ІІ місце в  ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН (секція «Історичне краєзнавство»)
  3. Діхтяренко Володимир, учень 10 класу Драбівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів членів МАН (секція «Екологія»), та ІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН (секція «Математичне моделювання»)
  4. Степанець Віталіна, учениця 9 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІІ місце в ІІІ (обласному)  етапі учнівської олімпіади з української мовита ІІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН (секція «Українська мова»)
  5. Вакуленко Артем, учень 8 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН (секція «Біологія людини»)
  6. Врубльовський   Володимир,  учень 10 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»)
  7. Городинець Анна, учениця 11 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН (секція «Прикладна математика»)
  8. Лимаренко Владислава, учениця10 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН (секція «Зарубіжна література»)
  9. Петренко Данило, учень 8 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН (секція «Ветеринарія та зоотехнія»)
  10. Шкода Ольга, учениця 11 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за  ІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН (секція «Агрономія»)
  11. Гура Каріна, учениця 9 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН(секція «Валеологія»)
  12. Друзяка Неля, учениця 10 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІІ місце в  ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН(секція «Теологія релігієзнавство та історія релігії»)
  13. Кріль Діана-Анна,учениця 10 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», яка здобула ІІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН(секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»)
  14. Кутова  Дарина, учениця 11 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН(секція «Психологія»)
  15. Ричка Дарина, учениця 10 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН(секція «Літературна творчість»)
  16. Шинкаренко Наталія, учениці 11 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», яка посіла ІІІ місце в  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН(секція «Економічна теорія та історія економічної думки»)
  17. Бабінець Тарас, учень 11 класу Перервинцівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», за ІІІ місце в  ІІІ (обласному) етапі учнівської олімпіади  з трудового навчання
  18. Козоріз Катерина, учениця 11 класу Перервинцівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», за ІІІ місце в  ІІІ етапі (обласному) учнівської олімпіади  з інформаційних технологій
  19. Куля Дмитро, учень 9 класу Шрамківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, за ІІІ місце в  ІІІ (обласному) етапі учнівської олімпіади  з фізики
  20. Перепелиця Поліна, учениця 5 класу Драбівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія», за ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  21. Шульженко Вадим, вихованець районного Будинку дитячої творчості, за гран-прі у 92 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі для дітей та молоді «Весняний зорепад» у номінації «естрадний вокал»
  22. Савоста Марія, учениця 7 класу Степанівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Драбівської районної ради, яка посіла І місце у І (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» за напрямком «Історичні музеї»

Порядок та підстави для виплати районних стипендій можна переглянути тут:

Положення про районні стипендії обдарованій молоді

Наказ відділу освіти про виплату районних стипендій

Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

Про підсумки проведення ІІ етапу конкурсу-захисту МАН

Про нагородження переможців Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

 

 

 



« повернутися до списку новин