Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Методоб'єднання

"Учітесь, читайте,

 і чужому навчайтесь,

й свого не цурайтесь..."

 

 Старі, добрі слова із творчості письменника Т.Г.Шевченка стали гаслом  організації та проведення 9 січня 2018 року засідання методичного об'єднання керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва, які функціонують на базі БДТ, з проблеми «Впровадження інноваційних методів в роботу з вихованцями позашкільного освітнього закладу» (відповідно до затвердженого плану роботи Драбівського районного Будинку дитячої творчості під час зимових канікул). 

 Засідання розпочала методист Стадник Тетяна Василівна, яка презентувала присутнім «Інтерактивні методи навчання в позашкільній освіті».       

 Керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва:  Лолашвілі Лариса Павлівна, Кубрушко Любов Іванівна, Воловіченко Наталія Олександівна  поділилися досвідом роботи з врахуванням вікових категорій вихованців, розповіли про можливість застосування їхніх виробів в інших сферах діяльності (архітектура, дизайн тощо).

 У ході методоб'єднання проведено майстер – клас з виготовлення новорічних прикрас із доступного підручного матеріалу (обгорток з цукерок) та виготовлення олівця - закладки за методикою оригамі.

  Підсумки засідання підвела директор Будинку дитячої творчості Засенко Надія Анатоліївна, яка ще раз підкреслила про необхідність обміну досвідом між колегами та ефективність використання в роботі з вихованцями нових методів та технологій.

 

 

Методист 

Будинку дитячої творчості                                  Масюк Оксана Юріївна

 « повернутися до списку новин