Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Засідання районного методичного об’єднання вихователів груп раннього віку

  16 лютого 2016 року  на базі ЦРД «Сонечко» смт.Драбів   відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів груп раннього віку з проблеми  організації навчально - виховної роботи в групах раннього віку.

  У ході зустрічі педагоги ознайомилися із досвідом роботи вихователя ЦРД «Сонечко» смт.Драбів  Перетятько Т.С. щодо створення  сучасного предметно - розвивального середовища в групі раннього віку. Педагог також  поділилися з присутніми родзинками з практики роботи щодо створення педагогічних умов успішної адаптації дитини раннього віку до дошкільного закладу. У ході практичної роботи з малятами показала майстер-клас з  особливостей організації та проведення занять на виконання програми розвитку дітей від пренатального періоду до трьох років “Оберіг”, рекомендованої Міністерством освіти і науки України.

         Вихователь-методист ЦРД «Сонечко» смт.Драбів   Михлик О.А.

зосередила увагу колег  на складових  розвивального середовища груп раннього віку, ознайомила з новинками.

   Керівник методичного об’єднання Кузьменко І.О. у виступі-презентації поділилася досвідом роботи із забезпечення сенсорного розвитку малят та ознайомила педагогів із новинками навчально-методичних посібників, літератури для роботи з дітьми раннього віку.

    Психолог ЦРД «Сонечко» смт.Драбів   Бичок Л.С. провела майстер -клас по проведенню моніторингу рівня розвитку дітей раннього віку по всіх розділах програми, а також нагадала про особливості ведення карток нервово-психічного розвитку малят. Педагог провела практикум їз слухачами з означеної проблеми.

    Методист районного методичного кабінету Просяник О.М  провела з вихователями гру:«Запитуйте – відповідаємо», а також привернула увагу присутніх до особливостей здійснення планування освітньо - виховної роботи з дітьми раннього віку.

  Учасниками районного методичного заходу оглянули виставку навчальних та ігрових посібників для забезпечення розвитку дітей раннього віку,  отримали чіткі методичні рекомендації щодо планування та організації освітньо-виховної роботи в групах раннього віку.

Провела та підготувала  методист РМК Просяник О.М.

 « повернутися до списку новин