Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Перемога у 4-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості»

25 листопада 2017 року у Будинку культури ім.І.Кулика м.Черкаси міжнародною корпорацією «Зоряні мости» було проведено 4-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості»".

Ціль конкурсу-фестивалю: підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців; міжнародний обмін творчими досягненнями; ефективна міжнародна взаємодія органів працюючих з дітьми та молоддю в області мистецтва.

Журі: люди мистецтва, патронати конкурсу-фестивалю, державні діячі мистецтв. Фестиваль-конкурс був проведений за підтримки Міністерства культури, спілки композиторів, обласного, міського відділів культури та методичного кабінету.

Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляла старша група зразкового хореографічного ансамблю «Юність» у складі: Байда Анна, Городинець Анна, Задорожня Оля, Засенко Євгенія, Кукоба Вероніка, Литвиненко Юлія, Нагога Вікторія, Ніколенко Сніжана, Ричка Дарина, Шерстюк Людмила (керівник гуртка: Сандига О.В.) яка показала свої вміння на високому рівні.

Вихованці отримали масу позитивних вражень, поспілкувалися з членами журі зокрема з заслуженим артистом України, головним балетмейстером драматичного театру Татаріновим В.Ф. який був у великому захваті від виступу зразкового ансамблю «Юність» відзначив кожну учасницю і побажав успіхів і ще більших звершень.

За одноголосним рішенням журі зразковий хореографічний ансамбль «Юність» отримав почесне Гран-Прі ІV Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Українська естафета творчості» та запрошення бути почесними гостями у фестивалі-конкурсі до дня Святого Миколая в м.Київ та показати свою майстерність на заході.

Щиро вітаємо наших вихованців і бажаємо подальших перемог.« повернутися до списку новин