Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Відзначення 95 річниці з Дня заснування Драбівського району

 

  3 березня 2018 року буде відзначатися 95 річниця утворення Драбівського району. Саме цього дня в далекому 1923 році згідно Постанови Всеукраїнського Центрального виконавчого комітету відповідно до адміністративно-територіальної реформи був утворений Драбівський район у складі Золотоніського повіту.

 До новоутвореного району ввійшли села: Драбівської, Великохутірської, Білоусівської волостей Золотоніського повіту та Кантакузівської волості Пирятинського повіту.                                                                  

      У закладах загальної середньої освіти Драбівського району проводяться заходи , присвячені цій  визначній даті.  

     

  Напередодні відзначення святкової дати  учні 5 класу Драбівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.С.В.Васильченка –гімназія»,  члени краєзнавчого гуртка «Котигорошко», завітали  до Драбівського краєзнавчого музею. Юні краєзнавці довідалися про історію створення нашого району, познайомилися з оновленими експозиціями. Екскурсовод музею Оксана Метелиця розповіла дітям про цікаві історичні віхи,  про жителів Драбівського району, імена яких Золотими літерами вписані в історію Драбівщини  та історію  України.                         « повернутися до списку новин