Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Всесвітній день охорони праці під девізом "Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя"

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

          Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади - до пробле­ми безпеки людини на робо­чому місці, відзнача­ють Всесвітній День охорони праці. 

       Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я  працівників офіційно визнаний в Україні - 28 квітня. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. 

     Цьогоріч Україна   долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та проводить заходи до Всесвітнього дня охорони праці.  Темою Всесвітнього дня охорони праці - 2020 стала боротьба з пандемією корона вірусної інфекції COVID-19, девізом  - фраза «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

      В умовах глобальної пандемії нового коронавірусу для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров’я громадян та надання допомоги хворим, суспільство має об’єднати зусилля заради подолання наслідків епідемії.

     Закликаємо всіх долучитися до відзначення Дня охорони праці в Україні та забезпечити широку інформаційну кампанію для захисту та збереження життя та здоров’я працівників.« повернутися до списку новин