Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

У ході робочого візиту керівники області розглянули актуальні проблеми освіти Драбівщини

     

      У ході  робочого візиту  заступника голови облдержадміністрації Дмитра Ляшова та народного депутата Верховної Ради України Олега Арсенюка на Драбівщину було відвідано Драбівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка – гімназія». Гості побували у початкових класах Нової української школи, кабінетах STEM-освіти, ресурсній кімнаті, створеній для задоволення потреб дітей, які навчаються за інклюзивною формою.

  

      Особливу увагу було акцентовано на вайважливішій проблемі закладу - відсутності спортивної та актової зали. Було оглянуто спортивні кімнати для проведення уроків фізичної культури та місця, відведені для будівництва ІІ пускового комплексу (актової та спортивної зали).  З метою усунення порушеної проблеми внесено пропозицію щодо включення закладу до програми "Спроможна школа для кращих результатів".

   Присутніх зацікавило питання організації харчування учнів та стан харчоблоку, можливість включення до проекту з впровадження здорового та безпечного харчування за системою НАССР.

 « повернутися до списку новин