Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Різдвяне свято для дітей

  Кожна дитина і доросла людина з нетерпіння мчекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, що б цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання вонообов'язково здійсниться.

Не обминув радісний, святковий настрій і дітей працівників освіти району, які 3 січня поточного року взяли участь у Різдвяному дитячому ранку у  м.Черкаси. За сприяння районної організації Профспілки працівників освіти, 35 дітей шкільного віку завітали до Будинку спілок Федерації профспілок Черкаської області та поринули у казкову атмосферу новорічних пригод. А яке ж новорічне свято без подарунків? То ж по завершенню театралізованого дійства кожна дитина отримала подарунок від Діда Мороза. Святкового настрою та незабутніх вражень додала дітям подорож до головної ялинки та подорож  новорічним містом. Радісні і щасливі, сповнені  позитивними емоціями, повернулися діти додому.

Щиро дякую керівникам Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ст. та Демківської ЗОШ І-ІІІ ст. Соломасі В.О та Басанській Н.П. за транспортне забезпечення цієї поїздки, а також водіям шкільних автобусів Квятковському М.Г та Гриценку А.І., керівникам групи Бут Л.А., Новак Л.В., Гринько І.М та Бичок Л.С., головам первинних профспілкових організацій, які забезпечували супровід дітей.

Щиро вітаю всіх працівників галузі освіти, ваші родини з новорічно – різдвяними святами! Хай рік новий буде щасливим, багатим на гарні події і приємні звістки, щедрим на здоровя, достаток та добро!« повернутися до списку новин