Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Наближається до фінішу основна сесія ЗНО-2020

   

     Сьогодні, 15 липня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжується проведенням тестування з географії, залишається  тестування з хімії, на яке зареєстровано 2 учасники з району.

      Для участі у тестуванні з географії зареєстровано 68 випускників району, що становить 51,5%. Попередньо тестування пройшли: 132 випускники - з української мови, 44 – з математики; 106 - з історії України; 13- англійської мови; 2 - німецької мови; 35 - біології; 11- фізики.

      Оскільки пункти тестування розміщені за межами району, особливої уваги потребують питання організації підвозу дітей та дотримання санітарно-гігієнічних норм в умовах карантину. 

     З метою забезпечення підвозу учнів до пунктів тестування у міста Золотоноша та Черкаси всі шкільні автобуси пройшли технічний огляд. Перед виїздом транспорт проходить необхідну обробку дезинфікуючими засобами. Всі маршрути  узгоджені, затверджені та направленні до відділення поліції. Призначено відповідальних осіб та медичних працівників за збереження здоров’я та безпеки життя дітей. Перед виїздом на пункти тестування всі особи проходять температурний скринінг, водії шкільних автобусів та педагогічні працівники отримують інструктажі.

        Відділ освіти постійно координує роботу закладів загальної середньої освіти  району щодо участі випускників у державній підсумковій атестації у формі ЗНО.Учні-випускники та їх батьки отримують    консультації  від начальника відділу освіти Валентини Шевчук та відповідальної за організацію та проведення ЗНО в районі Лідії Прядко.

         Щиро бажаємо кожному учаснику, кожній учасниці зовнішнього незалежного     в безпечних умовах  отримати свій найвищий результат

та досягти бажаного успіху!  

 

 « повернутися до списку новин