Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Нарада керівників дошкільних навчальних закладів

  6 жовтня    2017 року на базі ЦРД «Сонечко»  смт.  Драбів  проведено нараду керівників дошкільних навчальних закладів,  на якій  обговорено   готовність  дошкільних навчальних закладів  до опалювального сезону. Керівники  закладів  прозвітувалися про стан справ з означеної проблеми.

  У ході наради  було підведено підсумки обліку дітей дошкільного віку на території району та  стан  охоплення їх дошкільною освітою. Методист РМК Просяник О.М. особливу увагу приділила  організації керівниками роботи щодо соціального захисту дітей пільгових категорій, а також поновлення банку даних про дітей дошкільного віку, які потребують інклюзивної освіти  на територіях сільських рад.

  Питання створення сайтів дошкільних навчальних закладів та їх вчасне наповнення  також обговорено на  нараді.

   Методист  РМК  Просяник О.М. звернула увагу присутніх на  завдання та шляхи  організації якісного збалансованого  харчування дітей у  дошкільних навчальних закладах. Керівники висловили свої думки та бачення розв’язання даної проблеми.

   На нараді методист Просяник О.М. звернула увагу присутніх на дотримання  порядку  документування управлінської діяльності відповідно інструкції та проінформувала про напрямки роботи методкабінету з означеної проблеми.

   Особливу увагу було приділено плануванню підвищення професійного рівня педагогів у колективах.

  На нараді  керівники дошкільних навчальних закладів  також прозвітувалися  про стан температурного режиму та обмінялися досвідом з означених проблем.

 

 Підготувала та провела методист РМК  Просяник О.М.                                                      « повернутися до списку новин