Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Партнерська взаємодія як ефективний шлях забезпечення стабільної роботи закладів освіти

 

Питання підготовки закладів освіти до нового навчального року та організації роботи пришкільних таборів розглянуто на спільній нараді  сільських голів та директорів закладів загальної середньої освіти, яка відбулася 12 червня 2019 року у Великому залі засідань Будинку рад  під головуванням Людмили Рудик, заступника голови районної державної адміністрації.  В роботі наради взяли участь заступник голови районної ради Т. Богославець, начальники управлінь, відділів структурних підрозділів районної державної адміністрації.

         На порядок денний було винесено   актуальні питання, що стосуються життєдіяльності району.

         Одним з найважливіших питань порядку денного були питання «Про сприяння органів місцевого самоврядування у підготовці закладів освіти до нового навчального року та роботу пришкільних відпочинкових таборів», яке висвітлила Валентина Шевчук, начальник відділу освіти районної державної адміністрації. Валентина Степанівна проаналізувала стан виділення субвенцій із сільських та селищної ради на організацію роботи пришкільних таборів, створення умов для Нової української школи та інші видатки, необхідні для сталого функціонування закладів освіти.

         Вона наголосила, що на організацію роботи пришкільних таборів органами місцевого самоврядування виділено – 242,2 тис. грн., на створення нового освітнього простору у навчальних кабінетах початкової школи, зокрема для учнів перших класів, надано субвенції сільських, селищної рад на суму 150 тис. грн.. Сільські та селищні голови сприяють виділенню коштів із місцевих бюджетів на капітальні ремонти, підготовку закладів загальної середньої освіти до роботи в осінньо-зимовий період тощо.

       Звертаючись до учасників наради, заступник голови районної державної адміністрації Л.Рудик акцентувала увагу на те, що без тісної співпраці із органами місцевого самоврядування директорам закладів освіти буде важко створити необхідні умови для входження сільських шкіл у формат Нової української школи та здійснити підготовку закладів освіти до роботи в новому навчальному році.

     За результатами розгляду питання  дано відповідні доручення, які перебуватимуть на  контролі.

 

 

 « повернутися до списку новин