Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Вітаємо: переможець Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

                                                                         

Вітаємо: Симоненко Дар’я, переможець Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

  Тарас Шевченко... Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

          8 лютого 2020 року в усіх регіонах України відбувся фінальний етап ювілейного                 Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасницею святкового дійства з нагоди ювілею конкурсу була учениця 7-А класу Драбівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. С.В.Васильченка-гімназія" Симоненко Дар’я, яка посіла призове ІІІ місце в обласному етапі та взяла участь у фінальному всеукраїнському етапі.

         У ці травневі Шевченківські дні приємно відзначити, що за результатами фінального конкурсу серед багатьох учасників різних регіонів України Дар’я здобула перемогу та нагороджена Дипломом І ступеня.

       Тож вітаємо СИМОНЕНКО ДАР’Ю та її вчителя-наставника ІВЧЕНКО ЛЮБОВ ДМИТРІВНУ з  найвищою нагородою та зичимо здоров’я, наснаги та творчих ідей!« повернутися до списку новин