Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Освітянам Драбівщини линули святкові вітання з нагоди професійного свята

Урочисто-святкова атмосфера панувала  напередодні професійного свята з нагоди Дня працівників освіти у районному Центрі культури та дозвілля, куди з’їхалися делегації закладів освіти району - люди, які пов’язали своє життя з освітянською галуззю.

  Яскраві осінні квіти  та вальс із наставниками-вчителями від вдячних учнів,  фотозона для закарбування спогадів про свято, вітання від керівників району - така  аура створювала атмосферу святковості та важливості усіх професій  галузі освіти: керівника закладу освіти і методиста, вчителя і вихователя, секретаря і лаборанта, бібліотекаря і медичної сестри, помічника вихователя і прибиральниці, кухаря, завгоспа, працівників бухгалтерії і господарської групи відділу освіти, працівників з обслуговування шкільних приміщень, водіїв.

       Присутні керівники району Володимир Лобода, перший заступник голови районної державної адміністрації, Володимир Дзега, голова районної ради, Людмила Рудик, заступник районної державної адміністрації  привітали освітян з їхнім професійним святом та вручили відзнаки кращим освітянам району.

       Теплі слова вітань, подяка за щоденну роботу та відзнаки  отримали   працівники галузі від керівника освітянської ниви Валентина Шевчук. Зворушливі слова вітань та слова безмежної вдячності Валентина Степанівна  адресувала з нагоди свята ветеранам педагогічної ниви.

З рук    Володимира Лободи та Володимира Дзеги  ветерани педагогічної праці отримали пам’ятну відзнаку «За відданість справі».

 Перегляд відеопроекту «Роль вчителя у моєму житті» запевнив важливість професії вчителя.

Зворушливим був виступ Любові Бут, голови Драбівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка відзначила освітян за   вагомий особистий внесок у розвиток і зміцненням профспілкового руху, захист соціально-економічних, трудових прав працівників та  активну громадянську позицію. 

 

       Святкові вітання полинули для гостей свята від вихованців районного Будинку дитячої творчості, хореографічного колективу «Нове покоління» та вокального ансамблю «Орфей» (м.Черкаси).

Детальніше переглянути фотоматеріали за посиланням

                  https://ilhenkoss.io.ua/album894065

Відео з проведеного заходу можна переглянути за посиланням

             https://www.youtube.com/watch?v=7Bt6lwRuGT4

 

 « повернутися до списку новин