Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Відеопривітання з нагоди Дня працівників освіти

 https://www.facebook.com/permalink.php? 

З нагоди Дня працівників освіти відзначено  працівників закладів освіти Драбівщини:

Подякою Міністерства освіти і науки нагороджено:

МИХЛИК Оксану Анатоліївну, вихователя-методиста Центру розвитку дитини «Сонечко» смт.Драбів

Районною педагогічною премією імені Олександра Дорошенка   нагороджено:

ІВЧЕНКО Любов Дмитрівну, учителя української мови та літератури Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка - гімназія»;

НЕКОЗ Аллу Олексіївну, директора закладу дошкільної освіти "Казка", садка Софії Русової с. Драбове-Барятинське

Почесною грамотою Черкаської обласної ради нагороджено:

ДАВИДЕНКО Тетяну Михайлівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Погребської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів;

КРАСНОКУТСЬКУ Ганну Павлівну, вихователя дошкільного навчального закладу загального розвитку "Котигорошко";

ШЕВЧУК Валентину Степанівну, начальника відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації;

Бут Любов Анатоліївну – голову районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Почесною грамотою Драбівської районної державної адміністрації нагороджено:

КУЗЬМЕНКО Надію Іванівну - директора Нехайківського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" імені Двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка;

НОСОК Ольгу Олександрівну - технолога по харчуванню групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти відділу освіти районної державної адміністрації;

ПШЕЧЕНКА Володимира Миколайовича - учителя фізкультури Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ТОВКАЧ Оксану Іванівну - завідувача дошкільного навчального закладу "Яблунька" с.Кононівка;

СОКОЛ Марію Василівну - директора Остапівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад ".

Почесною грамотою Драбівської районної ради нагороджено:

БАСАНСЬКУ Ніну Павлівну - директора Демківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ВАЩЕНКА Миколу Івановича - директора Яворівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад";

ВОВК Ганну Григорівну- практичного психолога Бирлівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

КАЧКАЛДУ Тетяну Миколаївну - бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації;

КРИЦЬКУ Лідію Валеріївну - старшу медичну сестру   Центру розвитку дитини «Берізка» с.Шрамківка

НУЖНУ Тетяну Петрівну - директора Безбородьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ПРОСКУРУ Валентину Іванівну - в.о. завідувача дошкільного навчального закладу «Волошка»  с.Білоусівка;

ШЕВЧЕНКО Тетяну Михайлівну - учителя української мови та літератури Кантакузівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Драбівської районної ради Черкаської області

 

Почесну грамоту Управління освіти Черкаської обласної державної адміністрації  отримали:

ЗАДОРОЖНЯ Оксана Володимирівна - бухгалтер відділу зарплати централізованої бухгалтерії відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації;

МУРАВИНЕЦЬ Анатолій Михайлович - інженер-будівельник групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації;

ВАВІЛОВА Леся Анатоліївна - заступник директора з виховної роботи Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ДЕРКАЧ Ніна Олександрівна - учитель української мови та літератури Драбівського НВК "ЗОШ І- ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія"

ШЕЛЯГ Олена Григорівна - учитель математики Драбівського НВК "ЗОШ І- ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія"

ЗАЇКА Ганна Михайлівна - завідувач дошкільного навчального закладу "Яблунька" с. Мойсівка

ЄВЧЕНКО Світлана Володимирівна - учитель англійської мови Драбово-Пристанційної ЗОШ І-ІІІ ст.

КОВРИГА Леся Вікторівна - заступник директора з навчально-виховної роботи Кантакузівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів

КОРНІЄНКО Тетяна Григорівна - учитель початкових класів Бирлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

МАЛНАЦЬКА Лідія Олександрівна – вихователь ДНЗ "Котигорошко" с. Бирлівка

ОЛАБИН Світлана Володимирівна - учитель початкових класів Кононівської ЗОШ І-ІІ ст.

САХНО Оксана Григорівна - учитель української мови і літератури Степанівської ЗОШ І-ІІ ст.

ПЕТЛЮШЕНКО Наталія Іванівна - учитель початкових класів Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Грамоту відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації  отримали:

БАНДУРА Григорій Олександрович - водій групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації;

ПРИТУЛА Ліда Василівна - бухгалтер відділу зарплати централізованої бухгалтерії відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації;

МЕТЕЛИЦЯ Олена Миколаївна - діловод групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації

БУРЯЧЕНКО Раїса Миколаївна - директор закладу «Сонечко» с Жорнокльови

ІЗЮМЕЦЬ Наталія Іванівна - завідувач дошкільного закладу «Дзвіночок» с. Степанівки

БАШТАН Валентина Михайлівна – учитель початкових класів Драбівського НВК"ЗОШ І- ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія"

БОЯРЧУК Максим Олегович – учитель фізики Драбівського НВК "ЗОШ І- ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія"

БЕЗВІКОННА Світлана Володимирівна - учитель музичного мистецтва, педагог –організатор Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст.

НЕЧИГЛОД Оксана Володимирівна - учителя початкових класів Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст.

ЗІЗІМЕНКО Ольги Степанівни - учитель початкових класів Бирлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

БУРЯЧЕНКО Раїса Миколаївна - директор закладу «Сонечко» с. Жорнокльови

ГУБАТЕНКО Володимир Анатолійович - учитель математики та інформатики Бирлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

КАПЛЯ Леся Михайлівна - педагог-організатор Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ст.

КРАМНА Оксана Олександрівна - прибиральниця закладу Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст.

РУДНІЦЬКА Валентина Іванівна - кухар закладу Демківської ЗОШ І-ІІІ ст.

КАНАЙ Григорій Миколайович - водій шкільного автобуса Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст.

ВЛАСЕНКО Людмила Дмитрівна - учителя української мови Кантакузівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. -днз"

МОЦНА Ніна Григорівна - учитель зарубіжної літератури та музичного мистецтва Митлашівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст. -днз"

КЛОЧКО Раїса Василівна - учитель початкових класів Нехайківського НВК"ЗОШ І-ІІІ ст. -днз"

ІВАНОВА Людмила Іванівна - вихователь дошкільної групи Яворівського НВК "ЗОШ І-ІІ с. -днз"

МЕТЕЛИЦЯ Раїса Іванівна - кухар закладу закладу дошкільної освіти «Казка», садка Софії Русової  с. Драбове-Барятинське

КУЗЬМЕНКО Ганна Миколаївна - кухар закладу Центру розвитку дитини «Берізка» с. Шрамківка

ЛОЛАШВІЛІ Лариса Павлівна - керівник гуртка Драбівського районного Будинку дитячої творчості

КРИВОШЕЙ Олена Василівна - технічний працівник   Драбівського районного Будинку дитячої творчості

КОШОВА Людмила Володимирівна - медична сестра закладу Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

КУКОЛЬ Валентина Іванівна - прибиральниця закладу Драбівського НВК "ЗОШ І- ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія"

ПАЛКІНА Віталіна Віталіївна - учитель початкових класів Драбівського НВК "ЗОШ І- ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія"

ПАНЧЕНКО Лідія Григорівна - учитель інформатики Драбівського НВК "ЗОШ І- ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія"

РИЖЕНКО Надія Борисівна - учитель початкових класів Драбівського НВК "ЗОШ І- ІІІ ст. ім.С.Васильченка-гімназія"

ПОДЯКОЮ  відділу освіти райдержадміністрації

відзначено

  Колектив дошкільної групи Кантакузівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад»

  Колектив дошкільної групи Перервинцівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад»

    Драбівську районну організацію Профспілки працівників освіти і науки України (голова Бут Любов Анатоліївна)  

Відеоматеріали можна переглянути за посиланням https://l.facebook.com/l.php

Фотоматеріали переглянути за посиланням  https://ilhenkoss.io.ua/album906441



« повернутися до списку новин