Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Про відновлення роботи закладів дошкільної освіти

 

       

       26 травня 2020 року проведено нараду керівників закладів дошкільної освіти району,  на якій  обговорено   завдання щодо виходу закладів дошкільної освіти району з карантину внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Відкрила нараду в.о. начальника   відділу освіти Ірина Лук’яновець, яка ознайомила присутніх з листом управління освіти і науки від 21.05.2020 №02/11-03/1122 "Про вихід закладів дошкільної освіти з карантину".

        У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Хрущ та заступник   голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, які озвучили рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Драбівської райдержадміністрації про можливість відновлення роботи закладів дошкільної освіти з 01.06.2020 за умови забезпечення вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", а також наголосили на  персональній відповідальності керівників за відновлення діяльності закладів дошкільної освіти.

         Начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Драбівського районного управління  Головного управління  Держпродспоживслужби в Черкаській області  Василь Охрімчук у своєму виступі особливу увагу приділив  підготовці приміщень закладів дошкільної освіти до початку функціонування після завершення обмежувальних заходів, дотримання Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, організації харчування дітей та  створення безпечних умов у закладах дошкільної освіти для збереження здоров’я  дітей відповідно постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

      Про алгоритм дій по збереженню здоров’я дітей та працівників,      використання засобів індивідуального захисту та їх утилізацію проінформувала завідувач амбулаторії сімейної медицини смт. Драбів  Лариса Чепіженко.

      Про організацію медичних оглядів педагогічних працівників закладів дошкільної освіти району в 2020 році проінформувала методист РМК Лідія Прядко.

      До особливостей організації життя дітей відповідно  до "Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" привернула увагу методист РМК Олена Просяник.

     Керівники закладів дошкільної освіти отримали відповіді на актуальні питання щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти в умовах карантину.« повернутися до списку новин