Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Нарада керівників закладів дошкільної освіти та вихователів дошкільних груп навчально-виховних комплексів «загальноосвітня школа- дошкільний навчальний заклад».

  08 лютого  2019 року на базі  ЦРД «Сонечко» смт Драбівпроведено  нараду завідувачів закладів дошкільної освітита вихователів дошкільних груп навчально-виховних комплексів «загальноосвітня школа- дошкільний навчальний заклад»району,у ході якої обговорено виконання рішень наради керівників ЗДО від  11.01.2019.

Ключовими питаннями наради були:

-Дотримання вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів до державної реєстрації операторів ринку харчових продуктів та шляхи запобігання крапельних захворювань у дошкільних навчальних закладів під час епідемії грипу, кору.Проінформувавначальник державного нагляду з санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Драбівському В.В.Охрімчук.

- Підсумки статистичної звітності за формою 85-К за 2018 рік з використанням електронної системи ІСУО. Проінформувала методист  райметодкабінету Просяник О.М..

- Особливості проведення медичних оглядів працівників  закладів дошкільної освіти. Повідомлення та практикум провів Баштан В.П., інженер з техніки безпеки господарської групи відділу освіти.

 -  Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у  закладах  дошкільної освіти у 2019 році. Завдання та шляхи  організації якісного збалансованого  харчування дітей у закладах  дошкільної освіти. Інформацію надали керівники. Методист  РМК  Просяник О.М. та начальник державного нагляду з санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Драбівському В.В.Охрімчук нагадали про недопущення порушень на харчоблоках, забезпечення систематичного контролю за їх роботою.

 - Про завдання керівників закладів дошкільної освіти по збереженню та охороні життя дітей у закладах дошкільної освіти  проінформувала методист  райметодкабінету Просяник О.М..

          Керівники закладів та вихователі прозвітувалися про створення сайтів та впровадженняінформаційно-компютерних технологій в освітній процес з дітьми.

         Методист райметодкабінетуПросяник О.М. привернула увагу присутніх до участі педагогічних працівників в обласних інтернет-конференціях.

У ході наради  присутніх ознайомили з рекомендаціями щодо  проведення у закладах дошкільної освітиВсеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Після наради були надані індивідуальні консультації.

 

Методист РМК                                                             О.М.Просяник« повернутися до списку новин