Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

«Козацькі змагання»

   До Дня захисника України у Золотоношківській загальноосвітній школі  були проведені «Козацькі змагання» у 1-5 класах. Малі козаки брали участь в різних веселих, спритних конкурсах. Демонстрували свої вміння, фізичну витримку та козацьку силу і  розум. Команди отримали медалі та нагороди. А маленькі козачки веселили присутніх веселими піснями та гуморесками. Свято було веселе і незабутнє.

   13 жовтня у школі  відбулися «Козацькі забави для учнів 8-11 класів. Всіх чоловіків школи та майбутніх Захисників України,на початку свята, привітали дівчата веселими та дзвінкими піснями і віршами.

    Метою свята було залучення учнів до національних традицій та козацьких цінностей. Адже, приклади козацтва здатні формувати у молодого покоління твердість, витривалість, уміння долати життєві труднощі, характер, силу волі, лицарські якості.

  Молодих козаків та козачок було офіційно посвячено в джури козацького рою імені Івана Богуна. Потім були змагання: силові вправи, стрибки в мішку, вправи на спритність, інтелектуальні батли.

Козачки, а їх була  більшість, у куренях «Чайка» і «Хортиця» вправно «осідлали коня» та перетягали канат. Усі козацькі курені були нагороджені бурею оплесків та грамотами за проявлену витривалість, силу і спритність.« повернутися до списку новин