Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Святкування Всеукраїнського дня дошкілля

  Всеукраїнський день дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвої мудрості. За словами В.О.Сухомлинського «Виховання в широкому розумінні – це багатогранний процес постійного духовного збагачення й оновлення і тих, кого виховують, педагогічними здобутками доводять батькам, громадськості сіл та селищ, що гідні пошани за свій професіоналізм та рівень педагогічної компетентності».

         27 вересня 2018 року вже традиційно в музичному залі центру розвитку дитини «Сонечко» смтДрабів  відбулося свято до Всеукраїнського Дня дошкілля. Тут зібрались керівники дошкільних навчальних закладів, вихователі дошкільних груп навчально-виховних комплексів «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад», кращі працівники закладів дошкільної освіти та  запрошені керівники районної влади, сільські та селищні голови.

   Словами вітання ведучих Юлії Пивовар  та Анни Белих,   композицією «Ромашкове поле», яку виконали вихованці Центру розвитку дитини «Сонечко» смтДрабіввідкрили свято.

За роком рік невпинно лине,

Дарує осінь веселковий час.

У цю прекрасну, світлу днину

Вітання щирі ви прийміть від нас.

 

Хай доля вам пошле добро і щастя,

Міцне здоров'я, море благ земних.

А щедрі дні, мов рушники квітчасті,

Нехай ще довго стеляться до ніг.

Вихованці центру розвитку дитини «Сонечко» смтДрабів вітають всіх присутніх.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Драбівської районної  державної адміністрації  Рудик Людмила Михайлівна

та голова Драбівської районної  ради  Дзега Володимир Дмитрович.

Вони  привітали присутніх зі святом, подякували за плідну працю та досягнуті успіхи і вручили нагороди. 

 

  Теплими оплесками присутні зустріли начальника відділу освіти Рудченко Тамару Василівну, яка подякувала керівникам сільських та селищних громад, керівникам  дошкільних навчальних закладів за турботу про дошкілля та вручила кращим працівникам дошкільної галузі грамоти та подяки за сумлінну працю, творчу активну позицію та з нагоди Всеукраїнського дня дощкілля.

   Зі словами вітання до присутніх звернулася голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Перетятько Валентина Олексіївна і вручила нагороди.

     За турботу про найменших громадян району діти вручають обереги почесним гостям. Бажають, щоб обереги стали першими помічниками у справах, охоронцями осель і приносили  радість та достаток.

Звучать слова ведучих:

   Професія вихователя і всіх працівників закладів дошкільної освіти вимагає   глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.Виховання наших дітей на початку їхньогожиттєвого шляху – не простезавдання, але відйогоуспішноговирішеннязалежитьмайже все наше майбутнє.Той фундамент, якийзакладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшомужитті.

 

Особливі слова вдячності з вуст ведучих прозвучали для сільських та селищних голів:

  Успіхи дошкільної справи району, фундаменту Нової української школи, це результат тісної співпраці між місцевими органами самоврядування та  колективами закладів дошкільної освіти.

  У нашому залі присутні сільські голови яким небайдуже майбутнє нашої країни. А майбутнє – це наші діти - наш найдорожчий скарб, наша радість, наша старість.

 Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, сумління та ініціативності значною мірою залежить   якість  дошкільної освіти.

  Нехай же цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити життя найменших громадян України щасливим, додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави.

 З  вітальним словомдо працівників закладів дошкільної освіти та присутніх у залі звернулася Кононівськийсільський головаЯрош Ольга Іванівна, яка презентувала роботу закладу дошкільної освіти «Яблунька» с.Кононівка, розповіла про тісну співпрацю з колективом по створенню сучасних комфортних умов для дошкільників.

Слова ведучих:

                Ми всі - діти українські,                

Український славний рід!

Хай про нас усіх маленьких

Добра слава йде у Світ.

 Все що рідне, хай нам буде

Найдорожче і святе!

Рідна віра й рідне слово

                                                              У майбутнє нас веде!

передували вітальному виступу  вихованців Центру розвитку дитини «Сонечко».

   Зворушливим  на святі був  виступ депутата районної ради, завідувача закладу дошкільної освіти «Яблунька» села Мойсівка Заїки Ганни Михайлівни, яка  зазначила, що саме від мудрості   керівника      закладу дошкільної освіти,  його педагогічної  майстерності   залежить імідж закладу та щасливе сьогодення наших вихованців.

Завершилося  свято словами ведучих:

Вітаємо 

Усю нашу дошкільницьку родину!

У нас, колеги, найприємніші турботи –

В дитячі душі сіяти добро,

І щиросердно, ніжно їх любити

Так, щоб від  серця і до серця йшло тепло.

 

Запитали діти в сонця:         

  • Як світ нам зберегти?

Щоб в злагоді, у щасті

Жили і ми, і ти?

А сонце усміхнулось:

  • Ми як одна сім'я.

Коли щасливі діти – щасливе з ними і я!

та композицієювихованців  Центру розвитку дитини «Сонечко» смтДрабів

Нехай ця осінь золота вам подарує вік щасливий,

Щоб не згасала доброта, здоров’я, радощі і сили.

Щоб  ваш важкий, почесний труд був плідний, як багата осінь.

І кожен день, що йде новий, хай тільки щастя вам приносить!

  Приємні хвилини естетичної насолоди присутні отримали від художніх номерів вихованців  Центру розвитку дитини «Сонечко» смтДрабів,від пісень працівників   дошкільного навчального закладу «Волошка» с. Білоусівка у складі Ткачів Сергія і Людмили та та  Юлії Скиби,  педагогів Центру розвитку дитини «Сонечко» Скорофатової Зої   та Жаркова  Олександра

  Організаторам Дня дошкілля, ведучим  Пивовар Юлії та Белих Анні   вдалось створитиневимушену, сімейну атмосферу душевноїблизькості, позитивного настрою та святковостідляусіхприсутніх.

 

 Підготувала методист РМК  Просяник  О.М.

 « повернутися до списку новин