Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

У рамках засідання колегії відділу освіти відзначено обдарованих учнів Драбівщини

23 червня у Великому залі Будинку рад відбулось засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації під головуванням начальника відділу освіти Валентини Шевчук.

Розгляду питання про підсумки роботи з обдарованими учнями передувало вручення сертифікатів на отримання районної щомісячної стипендії призерами та переможцями обласного етапу олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. 

Пісенний подарунок отримали талановиті учні від учасників вокального ансамблю «Нова хвиля» районного Будинку дитячої творчості.

З теплими словами вітань до учасників урочистого заходу звернулися очільники району: Віктор Хрущ, голова районної державної адміністрації, Володимир Дзега, голова районної ради, та Василь Хмара, селищний голова Драбівської ОТГ, які вручили сертифікати та відзнаки "Відмінник Захисту Вітчизни".

  

На колегії було розглянуто такі питання:

1. Про підсумки роботи з обдарованими учнями району (Легоша Наталія, в.о. завідувача районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації);

2. Про забезпечення прозорості, інформаційної відкритості та доступу до інформації на веб-сайтах закладів загальної середньої освіти (Пивовар Людмила, інженер з обслуговування комп’ютерної техніки);

3. Про ефективне та цільове використання бюджетних коштів (Кравцова Ганна, старший економіст централізованої бухгалтерії відділу освіти районної державної адміністрації).

За результатами засідання колегії були прийняті відповідні рішення.

  « повернутися до списку новин