Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Про вихідні до Нового 2020 року та різдвяних свят, рекомендації щодо організації зимових канікул у закладах загальної середньої освіти: коли і скільки відпочиватимуть школярі

Деталі:

 Середа 25 грудня 2019 року буде днем відпочинку з нагоди Різдва Христового за григоріанським календарем. 24 грудня рекомендовано зробити скорочений робочий день.

Понеділок і вівторок перед Новим Роком, 30 і 31 грудня, також будуть вихідними. Їх доведеться відпрацювати 21 та 28 грудня. Натомість на Новий рік українці відпочиватимуть чотири дні поспіль: з 29-го грудня 2019 року до 1 січня 2020 року включно.

Крім того, 4 поспіль вихідних буде й на початку січня – з нагоди Різдва за юліанським календарем. Кабінет міністрів переніс робочий день із понеділка 6 січня на суботу 11 січня, тож 4-7 січня включно будуть неробочими.

 Відповідно до ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структура навчального року у закладах загальної середньої освіти, тривалість навчального тижня, дня, занять, відпочинку між ними, інші форми організації освітнього процесу встановлюються закладом загальної середньої освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою.

  Протягом навчального року школярі кілька разів відпочивають на канікулах. Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів. Найдовші у навчальному році – зимові. Зимові канікули тривають два тижні.

  Відділ освіти райдержадміністрації   рекомендує цьогоріч провести зимові канікули з

 29 грудня 2019 року по 14 січня 2020 року.

 

 « повернутися до списку новин